Likimai

etiquette nuotrDraugavę modeliai Šilutėje užaugusi ir dabar Vilniuje mokslus tęsianti Karolina Toleikytė (18) ir Simonas Phamas (22) nusprendė pasukti skirtingais keliais. Pora išsiskyrė prieš kelias savaites, žinią Žmonės.lt patvirtino pati K.Toleikytė.

seserys is silutes emigrantaiJau ketverius metus Indrės ir Rūtos Gailiučių namai ne gimtojoje Šilutėje, o Stokholmo pakraštyje. Viena jų emigracijoje rado prieglobstį nuo grasinančio, terorizuojančio buvusio širdies draugo, sūnaus tėvo, kuris neleido vaikui gyventi su mama. O antroji sesuo bėgo nuo Lietuvoje ją gramzdinančių skolų.

sveksnos simtamete 2Vasario 26 dieną Švėkšnos gyventoja Zuzana Beržanskienė sulaukė nuostabaus jubiliejaus - šimtmečio! Neoficialiais duomenimis, ši garbaus amžiaus senolė yra seniausia Švėkšnos seniūnijos gyventoja.

Pati sukaktuvininkė sako nesijaučianti šimtamete, o už savo ilgaamžiškumą turėtų dėkoti bei sveikinti Dievulį ir Švenčiausiąją Mergelę Mariją. Nuoširdus tikėjimas, krikščioniškųjų vertybių laikymasis ir leido nugyventi tokį ilgą amžių, - taip mano mamos pasveikinti ypatingos sukakties proga į Švėkšną atvykusios jos dukros.

NPTLRT laidos "Nacionalinė paieškų tarnyba" istorija primins vieną, prieš trejus metus rodytą susitikimą. Tuomet laidoje susitiko keturiese: trys seserys ir brolis. Šilutiškė Kristina viena iš laidos herojų kadaise devynių tos pačios moters vaikų. Tuomet dvi tiesiogine prasme mažytės sesutės atrodė sutrikusios ir apstulbusios, tarsi vis nepajėgiančios patikėti, kad kažkam parūpo, kad ir jos kažkam reikalingos. Dabar, po trejų metų, aplankėme sesutes dar kartą. Kas per tuos trejus metus pasikeitė ar nutiko jų gyvenime?

renata-sakalyte-jakovleva-ir-silutiskis-anatolijus-54e3190da1c4dKuo rizikuoja moterys, norinčios susirasti savo antrąją pusę internete, pažinčių portaluose? Trakų rajone gyvenanti Aušra nebežino, ką daryti. „Prašau padėti, noriu tik ramybės, košmaras tęsiasi ketverius metus, nebeturiu jėgų kovoti, bijau būti savo pačios namuose“, – TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje antradienį prabils moteris.

grigoniai260 metų kartu, petys petin, bet rodos, dar tiek mažai... Tie dešimtmečiai buvo tokie trumpi ir prabėgo taip greit...
Tai deimantinės poros - gerai žinomų šilutiškių Adelės ir Juozo GRIGONIŲ išsakytos mintys, kai kalbiname juos apie kartu nueitą šešių dešimtmečių kelią.

Bendrą kelią jiedu pradėjo neturėdami, kaip patys sako, ne tik vestuvinių žiedų, bet net šaukšto. Bet turėjo didelę meilę, įsižiebusią iš karto, vos pamatė vienas kitą... Todėl jiems nereikėjo nei ilgų draugystės metų, nei turtų.

usenu 90meteSkaityti knygas, spręsti sudoku ir džiaugtis augančiais provaikaičiais - pats geriausias eliksyras, kuris kiekvieną dieną suteikia naujų jėgų. Taip „Šilutės naujienoms“ prisipažino vasario 2-ąją devyniasdešimtmetį pasitikusi Petronėlė Lapinskaitė.

Jos kasdienybę praskaidrina ne tik per televiziją rodoma istorinė drama „Didingasis amžius“, kurią senolė stebi su pasimėgavimu, bet ir paprastas šiltas bendravimas su artimaisiais.

Jubiliatę jau supa ne tik trys vaikai, šeši anūkai, bet ir septyni proanūkiai.    

crying-womanGyvenome su vyru. Vyras daug gėrė, mušdavo mane, todėl neapsikentusi palikau jį ir su dukrele išėjau į kitą butą atskirai nuo jo. Paskui jis atsiprašinėjo, buvau jį trumpam priėmusi pas save atgal. Bet tai truko neilgai, vėl susipykome, ir jis išsikraustė. Išeidamas  pasiėmė šaldytuvą, skalbimo mašiną, televizorių ir kitus daiktus, kuriuos buvo pirkęs.

naujagimiai trynukesŠilutės ligoninės Akušerijos - ginekologijos skyriaus medikai turi kuo pasidžiaugti: pernai šiame skyriuje sukrykštė 25 kūdikiais daugiau nei per visus 2013-uosius metus, o 2015-ieji prasidėjo dar džiugesniu įvykiu: ankstyvą sausio 4-osios rytą čia pasaulį išvydo trynukės - trys jaunos gardamiškių Rapalavičių šeimos dukrelės.

2014-uosius - Arklio metus - Šilutės ligoninėje palydėjo pirmoji jaunos Macikų gyventojų šeimos atžala - sūnelis Paulius, o Naujuosius įnoringosios Ožkos metus sutikti šio skyriaus personalui padėjo sausio 3-ąją gimę berniukas ir mergaitė.