Įvairenybės

 

Untitled-2 copyVisada svarbu pasirūpinti, kad po švarku dėvimi marškiniai atrodytų tvarkingai, tačiau tikrai nebūtina apsiriboti gana nuobodžiomis spalvomis ar pernelyg įpareigojančiu marškinių sukirpimu. Šiandien  vyrai tikrai turi visas galimybes atrodyti solidžiai, bet kartu ir stilingai – kartais tereikia vos vienos aprangos detalės, kad visas drabužių derinys atrodytų tikrai išskirtinai. Niekam ne paslaptis, kad kostiuminių švarkų kainos yra gana nemažos, tad ne visada yra galimybė kasdien apsivilkti vis kitą švarką, tačiau puikiu pasirinkimu gali būti stilingi vyriški marškiniai, kurių pasirinkimas yra tikrai nemažas.

cosmetics-1367782-960-720Grožio salonai Vilniuje sulaukia populiarumo. Ne tik todėl, kad sostinėje palyginti daug žmonių. Ir ne tik todėl, kad Vilniuje pajamos kiek aukštesnės. Ir ne vien dėl noro gražiai atrodyti!

 

floor-1256804 960_720Mediena – natūrali, kokybiška bei ilgaamžė statybinė medžiaga, kuri puikiai tinka Lietuvos klimato sąlygomis. Mūsų šalyje daug miškų, todėl medienos tikrai netrūksta, o tai lemia patrauklią jos kainą. Dar vienas šios statybinės medžiagos privalumas yra tai, kad ji pasižymi labai geromis šilumos pralaidumo savybėmis.

 

ipad-820272 960_720Kad interneto svetainių kūrimas yra nepaprastai svarbi paslauga, sutiks kiekvienas. Tam pritars ir tinklaraštį rašantis žmogus, ir savo paslaugas internete pristatantis statybininkas, ir knygas skaitantis bei įspūdžiais besidalijantis literatūros žinovas.

 

Untitled-1 copyPopuliarėjant nedidelės statybos namams ir butams – žmonės ieško inovatyvių būdų, kurie gali padėti mažose patalpose sutalpinti kuo daugiau daiktų. Patogiausias pasirinkimas – plastikinės talpos, kuriose sistemingai galima laikyti tiek uogienių stiklainiukus, tiek makulatūrą, tad priklausomai nuo savo poreikių visada po ranka turėkite dėžes, kurios neužima daug vietos, tačiau talpina labai daug daiktų.

 

5be3f07c0f015Praėjusį savaitgalį praūžusio didžiausio žaidimų renginio Lietuvoje „GameOn“ metu buvo paskelbti geriausių lietuviškų žaidimų apdovanojimai. Daugiausia titulų, tarp jų ir metų žaidimo, pelnė naujasis studijos Nordcurrent žaidimas „Murder in the Alps“.

 

Fingerprint idDuomenų saugumas bei privatumas yra vieni didžiausių 21-ojo amžiaus iššūkių. Tai iliustruoja vis dažniau pasirodančios naujienos iš viso pasaulio apie įvykdytas didelio masto kibernetines atakas bei milijonų žmonių asmeninių duomenų vagystes. Kadangi išmanieji telefonai tampa itin jautrių duomenų saugyklomis, svarbu žinoti, kaip efektyviai apsaugoti juose esančią informaciją.

 

01PM pictureVėlinės - tai laikas, kai vykstame aplankyti artimųjų, giminių, draugų kapus. Kapinės šią dieną yra lankomiausia vieta, kur plūsta minios žmonių. Kai kurie žmonės dėl kapų lankymo grįžta į Lietuvą iš užsienio. Jiems tai vienintelė proga metuose pagerbti anapilin iškeliavusius brangius žmones. Vėlinių proga pakalbėkime apie paminklus: kaip pasirinkti jų dydį, medžiagas, iš kurių bus pagamintas ir pan.

 

suvirinimo-aparatai-1Kas yra suvirinimas? Tai toks technologinis procesas, kurio metu išgaunamas neišardomas sujungimas. Suvirinimo darbai dažni ne tik pramonėje, bet ir namų ūkyje. Dažniausiai suvirinimo aparatai įsigyjami pagal planuojamų darbų pobūdį ir sudėtingumą. Neturinčiam patirties lengva suklysti, nes pasiūla didelė, o informacija ne visada būna aiški ir suprantama. Taigi, ką reikia žinoti norintiems įsigyti suvirinimo aparatą?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt