Įvairenybės

Paskutinis skambutis Šilutėje. / © silutesnaujienos.ltDaugiau jokių kontrolinių, namų darbų, vėlavimo ar bėgimo iš pamokų, mokytojų grūmojimų - tik paskutinį kartą čirškiantis mokyklos skambutis. Paskutinės pamokos ir pertraukos, vakarai su bendraklasiais, šėlionės su klasės draugais mokyklos išleistuvėse. Darželinukai, paliekantys nerūpestingą vaikystę ir nedrąsiai žengsiantys į mokyklą.

Visa tai įdomu stebėti per fotoaparato akį, todėl "Šilutės naujienos" skelbia nuotraukų konkursą "Viso gero, mokykla!".

Dee and Kamy. / Organizatorių nuotr.Dar prieš kelis metus jaunatviškumu trykštantis hiphopo duetas buvo tituluojamas, kaip geriausias naujokų repo projektas Lietuvoje. Naujokų rūbai rodos jau išaugti! Niekada nesnaudžiantys, pastoviai dirbantys studijoje ar koncertuojantys produktyvūs muzikantai Dee & Kamy pristato naują produktą – vaizdo klipą kūriniui „Best Lines”.

buhalteriu dienaKasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena, skirta pagerbti žmones, pasirinkusius nelengvą, bet garbingą ir atsakingą buhalterio profesiją.

Mieli buhalteriai, mūsų finansų žinovai, atitrūkite nuo nesibaigiančių darbų ir švęskite savo šventę!

DonatasArtėjant tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija 2012“, kuris vyks Azerbaidžane, Baku, gegužės 22, 24 ir 26 dienomis, į Myliumuzika.lt klausomiausių dainų sąrašo viršūnę balandžio mėnesį įsiveržė Donato Montvydo lietuviškoji eurovizinės dainos versija – „Nenuleisk akių“.

Kovo mėnesį daina buvo pasiekusi tik 7-ąją vietą. Šią dainą sparčiai vejasi Eglės Jakštytės kūrinys „Apie tave“. Kovo mėnesį pasirodžiusi kaip naujiena 15-oje Myliumuzika.lt sąrašo vietoje, balandžio mėnesį ši daina jau įkopė į antrąją vietą.

Iš populiariausiųjų sąrašo niekaip nenori trauktis 2012-ųjų pradžioje į jį patekusios dainos: SEL „Aš žiūriu į tave pasauli“, Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino „Netobulas angelas“ ir net žiemiškoji Natalija Bunkės daina „Širdis ant balto sniego“.

jurga"Šilutės naujienos" skelbia šio mėnesio konkursą – atspėkite, koks bus gegužės mėnesio "Myliumuzika.lt" dainų trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės albumą "+37° (Goal of Science)" su atlikėjos autografu.

Atspėjusiems dainų trejetuką atiteks išskirtinis albumas - su dainininkės autografu!

laiskasŠiais laikais visuomenė neįsivaizduoja kasdienybės be moderniųjų technologijų, kurios palengvina gyvenimą, paspartina darbus.

Viena naujųjų technologijų yra elektroninis paštas, kuris pagreitina žmonių bendravimą, tačiau palaipsniui sumažina popierinių laiškų populiarumą.

Kita vertus, šiame kibernetiniame amžiuje ranka rašytas laiškas vis dar išlieka vertybe, tai gražus būdas dalytis šiluma.

Nors dabar ranka rašyti laiškai nebėra tokia populiari bendravimo priemonė kaip XX amžiuje, vis dėlto nemažai žmonių siunčia popierinius laiškus, kurie turi nenuginčijamai didesnę sentimentalią vertę negu elektroniniai laiškai ar trumposios SMS žinutės.

blusturgisPagaliau sulaukėm! Jau nuo gegužės 6 dienos senamiestį kiekvieną sekmadienio rytą budins trečiąjį gyvavimo sezoną skaičiuojantis Klaipėdos blusų turgus!

Kviečiami klaipėdiečiai ir miesto svečiai turiningai praleisti laiką bei kartu kurti šventinę nuotaiką.

Kviečiami visi – Blusų turgus šiais metais miestelėnus džiugins kaskart vis nauja programa, bus organizuojamos dekupažo pamokėlės, gatvės šachmatų turnyrai. Naujovė – meniška skelbimų lenta, kurioje kiekvienas norintis prekiauti, bet neturintis tam laiko, galės paskelbti savo žinutę.

laimingasDidžioji dalis internautų mano, kad gyvenimas yra nuostabus – tokią išvadą galima daryti suskaičiavus, kiek kartų ir kokiais savo jausmais lankytojai pasidalino internetinėje svetainėje www.kaipjautiesi.lt. Visų jausmams atviros svetainės kūrėja, emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“, žada, jog svetainėje išreikšti jausmai neliks pamiršti – jie bus surašyti į lietuviškų jausmų žodyną.

Per pirmąsias tris svetainės www.kaipjautiesi.lt veikimo savaites jos lankytojai jau įrašė daugiau nei pusketvirto šimto skirtingų jausmų ar jų apibūdinimų. Iš viso jausmais pasidalinta daugiau nei 1000 kartų. Dažniausiai svetainės lankytojai rinkosi frazę „gyvenimas nuostabus“ – taip savo jausmą apibūdino kas dvyliktas jausmais pasidalinęs www.kaipjautiesi.lt lankytojas.

Duok labasIš Šilutės rajono Pašyšių kaimo kilusi Būrėja Vaiva Budraitytė jau seniai nesistebi, kai prie savo namų slenksčio randa žmonių paliktą gyvūną. Aplink gyvenantys žmonės žino, kad geraširdė būrėja nepaliks likimo valiai benamio ar sužeisto gyvūno, paukštelio.

Kartą Vaiva prie durų rado net egzotišką vėžlį, kurį atidavė į Kauno zoologijos sodą, o už tokią vertingą dovaną galėjo net metus nemokamai grožėtis Zoologijos sodo gyventojais su visa šeima.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt