Lengvoji atletika

krosasŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos pavasario kroso čempionate Palangoje, botanikos parke. Iš 16 dalyvavusių komandų mūsiškiai užėmė 7 vietą.

Kad komandininis rezultatas būtų toks aukštas, turėjo pasistengti ne vienas bėgikas.

lengvaatleciai vilkyciuJustinas GerdvilisRuošdamiesi Lietuvos metimų čempionatui, Vilkyčių ieties metikai dalyvavo keliose kontrolinėse varžybose, kuriose pasiekė neblogų rezultatų.

Pirmos šio sezono varžybos vyko mokykloje Šilutės kredito unijos vadovės Genovaitės Kimbrienės įsteigtiems medaliams laimėti. Vaikai varžėsi keturiose amžiaus grupėse: pradinių klasių, vaikų, jaunučių ir jaunių.

Iš pradinukų toliausiai 400 g ietį metė Agnė Jonušaitė, Rosita Stanišauskaitė ir Emilis Urbonas. Vaikų grupėje neblogą rezultatą mesdamas 500 g ietį pasiekė Lorenas Milkintas - 47,13 m.

lengvoji-atletika-60631075Finalinėmis „Žemaitijos taurė 2013“ vaikų lengvosios atletikos varžybomis baigėsi žiemos sezonas Klaipėdos manieže. Vaikų, jaunučių ir jaunių varžybose su sporto mokyklų auklėtiniais sėkmingai varžėsi Vilkyčių mokiniai, kurie į savo mokyklą parsivežė 9 taures.

vilkyciai lengvoji  L.Milkintas E. ArcevskisKlaipėdos lengvosios atletikos federacijos surengtose „Žemaitijos taurės 2013“ priešpaskutinio etapo vaikų, jaunučių ir jaunių varžybose Vilkyčių sportininkai pasiekė neblogų rezultatų.

Vaikų, gimusių 2000 m. ir jaunesnių, grupėje puikiai pasirodė Lietuvos vaikų čempionas rutulio stūmimo rungtyje Lorenas Milkintas. Jo rezultatas - 14,25 m - vėl lėmė I vietą.

lengvoji vilniuje Lorenas Milkintas I vietaVilniuje vyko vaikų, gimusių 2000 metais ir jaunesnių, lengvosios atletikos varžybos. Jose puikiai rungtyniavo vilkytiškis Lorenas Milkintas.

Stumdamas 3 kg rutulį Lorenas geriausiu ketvirtuoju bandymu nustūmė 14 m 25 cm ir iškovojo aukso medalį. Tai geriausias vaikų rezultatas Lietuvoje šiais metais.

noreikaiteSavaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės. Į šias varžybas turėjo važiuoti nemažai Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, bet gripas puola visus, nesvarbu, ką žmonės būtų suplanavę.

lengvoji fVasario 1-2 dienomis Vilniuje vyko finalinės Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių varžybos, į kurias galėjo patekti tik zoninių varžybų atskirų rungčių nugalėtojai ir prizininkai.

Šilutės sporto mokyklos 7 auklėtiniai gavo tokią galimybę ir puikiai pasirodė pirmenybėse - iškovojo tris medalius.

Mūsiškiai varžėsi jaunučių grupėje (1998-1999 m. gimę berniukai ir mergaitės). Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse jaunieji sportininkai rungtyniavo dvikovėje, t.y. dviejų rungčių rezultatai susumuojami ir pagal rezultatus (užimtas vietas) išrenkamas nugalėtojas.

lengvoji STASYS OZELISŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Į Panevėžį iš viso suvažiavo 36 komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šilutės SM tarp jaunių užėmė 13 vietą, o jaunimo grupėje - 9 vietą.

Į Panevėžį išvyko trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Nors šilutiškiams ir nepavyko pasiekti daug prizinių vietų, bet pasirodė jie tikrai neprasčiausiai.

sportas sveksnaKlaipėdoje baigėsi „Žemaitijos taurės 2013“ lengvosios atletikos I etapo varžybos, kurių iš viso yra trys. Varžybose dalyvavo 6 klasių ir jaunesni vaikai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos ir Šilutės rajono.

Visi jose dalyvavę švėkšniškiai ir naumiestiškiai į namus grįžo apdovanoti.

O Vilkyčių mokiniai įrodė, kad gali ne tik gerai mėtyti ietį, bet taip pat gerai bėgti įvairias distancijas bei šuoliuoti.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt