Lengvoji atletika

lengvoji atletika vilniujeŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Lina Leikuviene, Stasiu Oželiu ir Medardu Urmulevičiumi birželio 29-30 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Vilniuje. Auklėtiniai ne tik iškovojo prizines vietas, bet Šilutės sporto mokyklos komanda iš visų 26 dalyvavusių rajono komandų užėmė III vietą, aplenkdama net 23 rajonų komandas!

 

lengvoji atletika koamndaFAlytuje birželio 22-23 dienomis vienu metu vyko Lietuvos jaunių (16-17 metų) lengvosios atletikos pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės.

Visi varžybų dalyviai varžėsi kartu, tik sportininkai iš rajonų dar buvo apdovanoti ir rajonų grupėje.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, nepaisydami nepakeliamo karščio, puikiai pasirodė varžybose. Šilutiškiai, aplenkę net 29 rajonų komandas, iškovojo III komandinę vietą. Sėkmingiau pasirodė tik Rokiškio ir Šiaulių rajonų sportininkai.

O Jokūbui Tubučiui pavyko apginti čempiono titulus ir parsivežti net keturis aukso medalius!

vilkyciai lengvojiVilkyčių pagrindinės mokyklos neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai gerai rungtyniauja lengvosios atletikos varžybose.

vidukleje lengvaatleciai andrijauskas pirmasJaukiame Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos stadione Raseinių KKSC  (kūno kultūros ir sporto centro) bei trenerio E.Petroko iniciatyva pirmą kartą vyko Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos „Viduklės pavasaris 2016“.

DSC 0046-3-516x428Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regiono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Viduklės pavasaris 2016“ rungtyniavo trys Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvauja neformalaus vaikų švietimo programoje. Jų startai buvo gana sėkmingi.

sveksnos sportasŠiauliuose vyko vienos svarbiausių metų varžybų - Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo stipriausių kaimo mokyklų ir gimnazijų nugalėtojai - iš viso 51 komanda. Varžybose dalyvavo ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lengvaatlečiai.

 sveksnos sportas visiKlaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Klaipėdos apskrities  jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių „Žemaitijos taurė 2016“ I ir II etapo varžybos. Finaliniame etape buvo suvesti galutiniai rezultatai ir diplomais bei asmeninėmis taurėmis apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai iš Klaipėdos  bei Palangos miestų, Kretingos, Skuodo, Plungės, Telšių, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir mūsų rajono atstovai.

vilkyciai trikove kariuomenes dienai nugaletojaiLapkričio 23 d. Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai sportinėmis varžybomis paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną.

Lengvosios atletikos trikovės varžybose reikėjo bėgti 30 metrų, mesti 1 kg arba 2 kg kamuolį ir šokti į tolį iš vietos.
Buvo rungtyniaujama dvejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-10 klasių.

lengvoji atletikaLietuvos vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių varžybų rajonų grupės komandos lapkričio 20 dieną varžėsi Šiauliuose. Sportinėse kovose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.