Lengvoji atletika

vaiku lengvoji_atletika_SAM_6001Gruodžio 7 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje vyko IAAF vaikų lengvosios atletikos varžybos (IAAF Kids’ Athletics - angl.).

Tai Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos projektas, vykdomas visame pasaulyje, skirtas 7-12 metų vaikams susipažinti su lengvąja atletika ir ją pamėgti.

lengvoji olimpines_viltysLapkričio 25 dieną Šiauliuose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų (gim. 2003 m. ir jaunesnių) olimpinių vilčių taurės varžybose rajonų grupėje. Į varžybas išvyko 14 sportininkų, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius.

Jaunimui pavyko iškovoti sidabro ir bronzos medalius.

lengvojji atletika_budrikas_bartkute_mickusLapkričio 12 dieną Smiltynėje vyko AB „Smiltynės perkėla“ krosas ir Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas, kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio treniruojami auklėtiniai.

Šilutės lengvaatlečiai puikiai pasirodė visuose penkiuose etapuose ir tarp devynių rajonų komandų užėmė trečiąją vietą.

 lengvoji visi leikuvieneKauno Dariaus ir Girėno stadione vyko Lietuvos jaunučių (13-14 metų) lengvosios atletikos sporto žaidynės, kuriose Šilutės sporto mokyklos garbę gynė 12 Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtinių.

Vaikai į varžybas vyko puikiai pasiruošę, dauguma jų pagerino asmeninius rezultatus.

Tarp 43 žaidynėse dalyvavusių savivaldybių komandų, Šilutės komanda užėmė 8 vietą, į priekį praleidusi tik didesnius miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę bei Alytų.

lengvoji atletika vilniujeŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Lina Leikuviene, Stasiu Oželiu ir Medardu Urmulevičiumi birželio 29-30 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Vilniuje. Auklėtiniai ne tik iškovojo prizines vietas, bet Šilutės sporto mokyklos komanda iš visų 26 dalyvavusių rajono komandų užėmė III vietą, aplenkdama net 23 rajonų komandas!

 

lengvoji atletika koamndaFAlytuje birželio 22-23 dienomis vienu metu vyko Lietuvos jaunių (16-17 metų) lengvosios atletikos pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės.

Visi varžybų dalyviai varžėsi kartu, tik sportininkai iš rajonų dar buvo apdovanoti ir rajonų grupėje.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, nepaisydami nepakeliamo karščio, puikiai pasirodė varžybose. Šilutiškiai, aplenkę net 29 rajonų komandas, iškovojo III komandinę vietą. Sėkmingiau pasirodė tik Rokiškio ir Šiaulių rajonų sportininkai.

O Jokūbui Tubučiui pavyko apginti čempiono titulus ir parsivežti net keturis aukso medalius!

vilkyciai lengvojiVilkyčių pagrindinės mokyklos neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai gerai rungtyniauja lengvosios atletikos varžybose.

vidukleje lengvaatleciai andrijauskas pirmasJaukiame Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos stadione Raseinių KKSC  (kūno kultūros ir sporto centro) bei trenerio E.Petroko iniciatyva pirmą kartą vyko Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos „Viduklės pavasaris 2016“.

DSC 0046-3-516x428Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regiono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Viduklės pavasaris 2016“ rungtyniavo trys Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvauja neformalaus vaikų švietimo programoje. Jų startai buvo gana sėkmingi.