Lengvoji atletika

ketvirtkove traksedziaiLietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose Traksėdžių pagrindinės mokyklos mergaičių keturkovės komanda laimėjo 6-ąją vietą.

sportas sveksnoje su diplomaisŠiauliuose vyko Lietuvos olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos. Jose nuo 1997 metų dalyvauja kaimo mokyklų rinktinės, iškovojusios teisę ginti savo rajono garbę. Šiemet varžybose dalyvavo 21 mergaičių ir 23 berniukų komandos, tad rungtyse buvo daugiau kaip 20 dalyvių, ir būti priekyje buvo labai sunku.

vilkyciai paulauskaite rutulio stumLietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse gerai rungtyniavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos šeštokė Gintarė Paulauskaitė. Ji 2 kg rutulį nustūmė 12 m 92 cm ir tapo nugalėtoja. Tai geriausias sezono rezultatas tarp Lietuvos vaikų.

sveksna lengvoji atletika Rob ir LukasKlaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės 2015“ vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos bei Palangos miestų, Kretingos, Skuodo, Telšių, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Šilutės rajono.

Vaikai rungtyniavo keturiuose etapuose, o jaunučiai ir jauniai - trijuose. Dalyvių buvo daug: kai kuriose rungtyse - per 20, tad visuose etapuose sportininkams teko atiduoti visas jėgas.

lengvoji prizininkaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, džiaugiasi pasiektais rezultatais: Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovota garbinga II vieta (156 taškai).

Ne ką prasčiau šilutiškiai pasirodė ir Lietuvos rajonų jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse - iš 36 komandų mūsiškiai iškovojo trečią vietą.

sveksna lengvojiPanevėžyje vyko Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių zoninės rajonų varžybos. Tarp 36 komandų mūsų rajono atstovai iškovojo trečią vietą (36 tšk.). I vietą užėmė Kėdainių r. lengvaatlečiai (43 tšk.), II vietą - Šiaulių r. komanda (42 tšk.).

 lengvojiGruodžio 12-13 dienomis Klaipėdoje vyko tradicinės tarptautinės jaunių (gimusių 1997-1998 m.) ir jaunučių (gimusių 1999 m ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2014”.

Gerai organizuotose varžybose kartu su pajėgiausiais lietuvaičiais iš didžiųjų miestų bei svečiais iš Latvijos, Estijos, Rusijos dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Medardo Urmulevičiaus, Stasio Oželio ir Linos Leikuvienės auklėtiniai.

sveksna kaledinis sportas„Saulės“ gimnazijos mokiniai 34-tą kartą dalyvavo tradicinėse kalėdinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose. Varžybų nugalėtojai  ir prizininkai buvo apdovanoti 60-čia sporto klubo „Meška“ diplomų, 20 rungčių nugalėtojų džiaugėsi kalėdinėmis dovanėlėmis.

lengvojiŠiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių taurės varžybos tarp rajonų. Jose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės, Medardo Urmulevičiaus ir Stasio Oželio treniruojami lengvaatlečiai. Į Šilutę pavyko parvežti auksą, sidabrą ir bronzą.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt