Lengvoji atletika

lengvoji vilkyciai G Paulauskaite III vietaLengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2014“ III etapo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo 14-os mokyklų jaunieji sportininkai.

lengvojiKovo 20 dieną Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai vyko į „Žemaitijos taurės“ 2014 vaikų III etapo varžybas, kurios vyko Klaipėdoje, ir iškovojo ne vieną medalį.

Treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis labai didžiuojasi ir džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais.

Labai gerą rezultatą 60 m bėgimo rungtyje iš 40 dalyvių pasiekė Linos Leikuvienės auklėtinė Julija Rudytė, kuri  finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu.

lengvojiKaune vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo gausus vaikų būrys.

thumb begike vytuvyteŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai džiugina savo pasiekimais.

Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse Šiauliuose. Vienai bėgikei pavyko laimėti aukso medalį.

Bendroje įskaitoje tarp 30-ties rajono komandų Šilutės sporto mokykla užėmė II vietą.

lengvoji jokubas tubutisŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Linos Leikuvienės, Vilniuje varžėsi šalies jaunučių (14-15 metų) lengvosios atletikos finalinėse žiemos pirmenybėse kartu su kitomis 37 rajonų komandomis. Bendroje įskaitoje Šilutės sporto mokyklos komanda užėmė III vietą, surinkusi 142 taškus. Iš Vilniaus parsivežtas ir čempiono titulas.

Kad patekti į finalines pirmenybes, treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius kartu su savo auklėtiniais turėjo gerai pasirodyti zonos varžybose Klaipėdoje. Tai jiems pavyko padaryti, tad galimybė varžytis su Lietuvos geriausiais lengvaatlečiais buvo suteikta ir mūsiškiams.

lengvoji atletikaPanevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos (SM) auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio. Šilutės SM tarp 37 komandų užėmė 3-iąją vietą jaunių grupėje ir 18-ąją vietą jaunimo grupėje.

60 m bėgimo rungtyje, skirtoje jaunėms, Giedrė Vytuvytė tarp 37 dalyvių buvo greičiausia ir pasipuošė auksiniu medaliu. Giedrei taip pat puikiai sekėsi ir trišuolio rungtyje - ji laimėjo I vietą.

lengvoji zemaitijos taure F1 2Klaipėdoje baigėsi miesto jaunių ir jaunučių pirmenybės, kartu ir „Žemaitijos taurės“ varžybų pirmasis etapas. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai parsivežė ne vieną medalį, tuo džiaugiasi jų treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

Jokūbas Tubutis jaunučių pogrupyje 600 m bėgimo rungtyje finišavo pirmas ir pasipuošė auksu. 1000 m distancijoje jis buvo antras, nusileisdamas Rimvydui Anukui, kuris tapo nugalėtoju. 300 m bėgimo rungtyje Jokūbas Tubutis atsilygino jį aplenkusiam Rimvydui: Jokūbas atbėgo ketvirtas, o Rimvydą paliko už nugaros.

begikas bendziusPrieš savaitę vyko Lietuvos vaikų (gim. 2000 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių taurės varžybos rajono grupėse. Į Šiaulius, kur ir vyko varžybos, iškeliavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam Stasio Oželio auklėtinių pavyko parsivežti sidabrą.

1000 m bėgime Aurimas Bendžius dalyvavo kartu su kitais 28 dalyviais. Startą jis kirto antras (3:06,64), už nugaros palikęs 26 lengvaatlečius iš įvairių miestų. Trumpesnėje 200 m. distancijoje Aurimas buvo ketvirtas.

lengvoji vilkyciai Dulki apdovanoja JakubaityteRudens orai palepino metimų rungčių sportininkus - leido metikams pasiekti gerų rezultatų baigiant šių metų sezoną.

Klaipėdos miesto stadione vyko lengvosios atletikos varžybos Klaipėdos olimpiečių - Jadvygos Putinienės, Benjamino Viluckio, Linos Grinčikaitės bei Eglės Staišiūnaitės - taurėms laimėti. Patys olimpiečiai ir įteikė taures nugalėtojams: Jadvyga su pergale sveikino ietininkus, tarp kurių buvo nemažai Vilkyčių atstovų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt