Jaunimo banga

IMG 3550Grodamas gitara, akordeonu ar fleita pasaulį vargu ar nustebinsi, o priglaudęs prie lūpų lietuvišką birbynę ar skudučius, perbraukęs pirštais per kanklių stygas ar skambiai subeldęs skrabalais, neabejotinai sulauksi dėmesio.

Tuo įsitikinęs gausus būrys Šilutės vaikų meno mokyklos liaudies instrumentų klasės mokinių, pamilusių ir įvaldžiusių tuos instrumentus. Pamilo taip, kad, susibūrę į liaudies instrumentų orkestrą, nuskynė laurus 4-ajame respublikiniame Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalyje - konkurse.

pusele duonos kelias„Duona atsiranda iš parduotuvės“, „Mama parneša iš Maximos“, - tai vaikų atsakymai į klausimą, iš kur atsiranda duonutė?

Norėdamos suteikti žinių mažiesiems apie kasdieninį mūsų maistą - duoną, į lopšelio - darželio „Pušelė“ „Žiniukų“ grupės ugdymo procesą įtraukėme temą „Duonutės kelias“.

traksedziai mokinukaiTraksėdžių pagrindinės mokyklos mokinių, dalyvavusių piešinių ir plakatų konkurse „Aukime saugūs 2012“, skirtame Pasaulinei civilinės saugos dienai paminėti, darbai buvo gerai įvertinti ne tik rajono ture, bet ir apskrityje.

7 kl. saunuolesViešoji įstaiga „Azzara“, kaip ir kiekvienais metais, vykdanti sveikatinimo projektą „Nedelsk!“, visas Lietuvos mokyklas ir vaikų darželius pakvietė dalyvauti akcijoje „Tūkstantis gervelių“.

pusele sere zverelius valgoVaikų lopšelio - darželio „Pušelė“ bendruomenė jau keletą metų rengia akciją „Padėkime iškęsti baltąjį badą paukšteliams ir žvėreliams“. Vaikai daug sužino apie gyvūnų gyvenimą šaltuoju laiku, mokosi juos globoti.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt