Jaunimo banga

 

1 vyduno_gimnazija_briuselyje_parlamentePaskutinėmis lapkričio dienomis Europos Parlamento (EP) narė Laima Andrikienė pakvietė aktyvius Šilutės Vydūno gimnazijos mokinius Luką Strelnikovą, Vytenį Papievį, Martyną Vekterį kartu su mokytoja Sandra Tamašauskiene paviešėti Briuselyje.

2 pamario_mokykla_tevu_savaiteŠilutės Pamario pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių tėvų savaitė.

Saugok mamaŠilutės policijos komisariatas vykdo prevencinę programą „Už gyvenimą be smurto“, kuria siekiama mažinti smurtą artimoje aplinkoje bei ugdyti visuomenės nepakantumą smurtui.

2 sveksnos_skautai_konkursasŠvėkšnos A.Rugytės skautų ansamblis ir solistė Darija Freitikaitė, lydimi vadovės Violetos Stonienės ir muzikos mokytojos Vidilijos Aidukienės, išvyko į Priekulę. Ten juos pasitiko I.Simonaitytės skautų draugovės broliai ir sesės. Taip pat susitikome su klaipėdiškiais ir salantiškiais.

vyduno gimnazija_unesco_dienaŠilutės Vydūno gimnazijoje paminėta UNESCO diena. Šiemet ji buvo šventiška, nes svečiavosi mokytojų ir mokinių grupė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Radviliškiečiai pasidalijo savo patirtimi UNESCO asocijuotų mokyklų tinkle, parodė meninę programą.

Ukmergės naujienos