Jaunimo banga

traksedziai mokinukaiTraksėdžių pagrindinės mokyklos mokinių, dalyvavusių piešinių ir plakatų konkurse „Aukime saugūs 2012“, skirtame Pasaulinei civilinės saugos dienai paminėti, darbai buvo gerai įvertinti ne tik rajono ture, bet ir apskrityje.

7 kl. saunuolesViešoji įstaiga „Azzara“, kaip ir kiekvienais metais, vykdanti sveikatinimo projektą „Nedelsk!“, visas Lietuvos mokyklas ir vaikų darželius pakvietė dalyvauti akcijoje „Tūkstantis gervelių“.

pusele sere zverelius valgoVaikų lopšelio - darželio „Pušelė“ bendruomenė jau keletą metų rengia akciją „Padėkime iškęsti baltąjį badą paukšteliams ir žvėreliams“. Vaikai daug sužino apie gyvūnų gyvenimą šaltuoju laiku, mokosi juos globoti.

jaunimo projektas turizmo pasmekiuokimŠilutės jaunimo organizacijoms, aktyviam rajono jaunimui bei jaunimo darbuotojams surengtas seminaras „Efektyvios jaunimo organizacijos kūrimas ir stiprinimas“. Jo metu jauni žmonės ne tik diskutavo, bet ir sužinojo, kad jie yra pasyvūs ir jiems nieko nereikia... Tą jie išgirdo iš rajono mero pavaduotojos Stasės Skutulienės.

Ar tikrai mūsų rajono jaunimas yra pasyvus ir jam nieko nereikia?.. Pasirodo, kad ne.

vainutas dvyliktokaiVasarį Vainuto vidurinėje mokykloje netrūko renginių. Vienuoliktokai abiturientams surengė šimtadienį, visa mokykla šventė Valentino dieną.