Jaunimo banga

Pirmoji gimnazijaSpalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę - į Vokietiją. Šią dieną prasidėjo 2018-2019 metų gimnazijos mainų programa su Buxtehudės Halepagheno gimnazija. Šių mainų programos tema - „Emigracija ir imigracija“.

GaizauskaiteMalaizijoje tris savaites trukusiame ir trisdešimt gražuolių iš viso pasaulio suviliojusiame konkurse „Miss Cosmopolitan World 2018“ sužibėjo ir iš Šilutės kilusi Brigita Gaižauskaitė (20 m.), patekusi į finalinį penketuką. Kūrybinių industrijų specialybės studentė konkurso rengėjus užbūrė ne tik grožiu, bet ir išskirtiniais gabumais.

Pirmą konkurso savaitę buvo surengtas atskiras renginys, kuriame Brigita pademonstravo šokių gabumus. Sužavėjusi komisiją ji tapo geriausiu talentu, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“. Finale karūna pasipuošė korėjietė Soyeon Lim, o likusioms dalyvėms buvo įteikti paguodos titulai. Brigitai pavyko iškovoti trečiąjį.

Neptuno komandajaunimo_naktis_kintuose5Jau penktus metus iš eilės Kintų daugiafunkciame centre knibždėjo „Jaunimo nakties“ dalyviai. Šiemet Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus darbuotojai šiai progai parengė ir atvežė intelektualų pramoginį žaidimą „Ruletės iššūkis jaunimui“.

Tautosaka SaugosePasakojamoji tautosaka - tai pasakos, pasakėčios, sakmės, anekdotai, patarlės ir priežodžiai, mįslės, užkalbėjimai, maldelės, būrimai, garsų pamėgdžiojimai, greitakalbės, skaičiuotės ir t. t. ir pan. Pasakos bene įdomiausias pasakojamosios tautosakos žanras. Pasakos žinomos nuo mažens, jas sekdavo prieš miegą namuose, darželiuose, o vėliau teko su jomis susidraugauti skaitant pirmąsias knygas.

profesijos diena_jankaus_mokykla3Džiugu, jog tradicija susipažinti su įvairiomis profesijomis M.Jankaus pagrindinėje mokykloje tęsiasi. Šiais metais 1a klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su prekybininko profesija. Igno mamytė Inga Lamsodienė pakvietė apsilankyti parduotuvėje „Eglė“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt