Jaunimo banga

Kristinos likimasKristinai - vos 26-eri, tačiau didžiąją dalį to neilgo savo gyvenimo ji vadina tamsiu labirintu, kuriame blaškėsi beveik visus tuos du dešimtmečius. Vaikystėje atstumta kiemo vaikų, neradusi šilumos ir supratimo tėvų šeimoje, nepritapusi ir begalę patyčių iškentusi mokykloje, paauglystėje paragavusi alkoholio, o netrukus ir narkotikų, mergina iš to labirinto ilgai nerado išėjimo. Kol vieną naktį, jau praradusi bet kokią viltį išlipti, ji surinko viename reklaminiame lapelyje rastą telefono numerį. O atsiliepusiam žmogui ištarė: „Padėkite man...“

Kristinos atvirumas ir stebina ir žavi. Stebina todėl, kad tikrai ne kiekvienas išdrįstume taip atvirai, neslėpdami nei vardo, nei veido, prabilti apie savo nuopolius. Žavi todėl, kad jauna moteris tvirtai supranta vardan ko ji tai daro: „Tam, kad savo pavyzdžiu paliudyčiau, jog galima išlipti, galima kitaip gyventi, kad bent vieną šiandien taip pat kenčiančią ir išeities nerandančią moterį paskatinčiau jos ieškoti“, - sako ji.

 

Vanagu stovyklaŠiemet 10-metį minintis kitas Šilutės rajono reabilitacijos centras „Gabrielius“ plečiasi ir teikia vis naujas paslaugas.

Prieš 3 metus Klaipėdoje atidarytas centro konsultacinis kabinetas - dar naujovė visoje Lietuvoje. Tačiau jau pamėgtas ir priklausomybes turinčių žmonių, ir jų artimųjų, kuriuos kamuoja įvairūs praktiniai ir teisiniai klausimai ar dvasinės problemos.

„Gabrieliaus“ vadovą kunigą Valdą Miliauską, kuris pats dirba ir konsultaciniame kabinete, ypač džiugina tai, kad konsultacijų kreipiasi ir daug jaunų žmonių, dažnai dar net pilnametystės nesulaukusių.

mados Pirmojoje_gimnazijojeŠilutės pirmosios gimnazijos moksleivės ir vėl mokslo metų pabaigoje spėjo nusiskinti dar daugiau lauro lapų - technologijų mokytojos Nijolės Titienės idėjų ir iniciatyvos vedamos gimnazistės sudalyvavo respublikininiame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse - festivalyje „Kūrėjų oazė“. Šiemet konkursas organizuotas Tauragės Šaltinio progimnazijoje.

virzytes sokiu_kolektyvas_makedonijoje2Tik grįžę iš Pasaulio lietuvių dainų šventės „Vardan tos...“, Šilutės Pamario pagrindinės  mokyklos liaudies šokių kolektyvo „Viržytė“ šokėjai ėmė ruoštis išvykai į tarptautinį folkloro festivalį „Ohrid Waves 2018“. Liepos 25 - 29 dienomis jis vyko Ohrido mieste, Makedonijoje.

Į šį festivalį kviečiami skirtingų tautų ir regionų kolektyvai - kad renginys būtų įvairus, spalvingas, kad užsimegztų ir plėtotųsi tarptautiniai ryšiai. Savo šalis pristatė ne tik šokėjai, bet ir vokaliniai ansambliai, solo atlikėjai, kitų meno rūšių atstovai.

IMG 20180802_163315„Esu dainavęs su grupe „Mango“, filmavęsis seriale ir komedijoje, nors nesugebu nei dainuoti, nei vaidinti. Tokias galimybes man suteikė buvimas sportininku, nes žmonėms įdomu kaip sportininkas sugebės vaidinti ar dainuoti“ - savo patirtimi ir atsivėrusiomis galimybėmis Šilutėje dalijosi Andrius Pauliukevičius.

„Pats save labiausiai suvokiu kaip sportininką“, - taip save pristatė į Šilutės kultūros ir pramogų centre organizuojamą „LA-FA ketvirtadienį“ atvykęs iš Ignalinos kilęs, o dabar Vilniuje gyvenantis kultūristas Andrius Pauliukevičius.

Visiems nuostabą sukėlė tai, kad Andrius yra įgijęs ir istorijos mokytojo išsilavinimą ir metus juo dirbęs. Jis taip pat parašė 6 knygas apie sportą ir mitybą bei du kartus tapo Europos kultūrizmo čempionu, turi daugiau nei 10-ies metų asmeninio trenerio patirtį.

Ukmergės naujienos