Jaunimo banga

Rimvydas Petrauskis_su_Katyciu_jaunimu„Jaunimo darbuotojas amžinai turi pats mokytis, nes jeigu tu netobulėsi, tau bus sunku su jaunu žmogumi dirbti“, - sako Rimvydas Petrauskis - pedagogas, Šilutės atviros jaunimo erdvės darbuotojas ir Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) koordinatorius.

Sausio pabaigoje suėjo metai, kai Rimvydas dirba Šilutės atviros jaunimo edvės darbuotoju. Per šiuos metus įvyko daug akivaizdžių pokyčių: erdvė iš Liepų gatvės persikėlė į naujas patalpas Šilutės kultūros ir pramogų centre (KPC), buvo skirtas savivaldybės finansavimas naujam inventoriui įsigyti, suaktyvėjo ir pats jaunimas.

Ant laurų nenorintis užmigti mokytojas tikisi, kad renovavus Šilutės KPC, Šilutės atvira jaunimo erdvė peraugs į jaunimo centrą ir pritrauks dar daugiau jaunuolių iš viso rajono.

Pedagogo veiklumą pastebėjo ir šilutiškiai - vasario 16 dieną jam bus įteikta „Lietuvininkų vilties“ premija, kurios paskirtis - skatinti su jaunimu dirbančius žmones.

Goda Raibyte_apdovanojimasSausio gale Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija jau septynioliktą kartą nusilenkė tiems, kurių darbu didžiuojasi, kurie savo kūrybingumu ir profesionalumu puošia visuomeninio transliuotojo eterį. Šiems LRT darbuotojams buvo išdalinta daugiau nei 15 „Auksinių bičių“ statulėlių.

Apdovanojimai įteikti ne tik puikiai atpažįstamiems LRT veidams, bet ir tiems, kurie nėra žinomi plačiajai visuomenei, tačiau be kurių kruopštaus darbo ir geranoriškumo neįsivaizduojama kasdienė LRT veikla.

Tarp apdovanotojų - ir švėkšniškė, portalo LRT.lt vyresnioji redaktorė Goda Raibytė. Reikšmingiausias jos metų darbas buvo apsilankymas NASA (JAV valstybinė agentūra, atsakinga už visas nekarines kosmoso tyrimo programas), kur ji padarė daug interviu su svarbiais žmonėmis, mokslininkais.

„Dėkoju visiems, kurie mane palaiko. Linkiu visiems daugiau kosmoso - visomis prasmėmis“, - atsiimdama statulėlę sakė Goda.

Iškilmingą LRT renginį vedė kita mūsų kraštietė - iš Katyčių kilusi LRT radijo žurnalistė Aistė Plaipaitė.

skaitym konk_sveksnoje„Aš myliu Lietuvą“ - taip buvo pavadintas sausio 23 dieną surengtas Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos 100-mečiui.

Robotikos laboratorija_EivanasŠilutės robotikos laboratorijoje pagamintas robotukas „voras“ jau laksto klasės grindimis tik jam žinomais keliais. Po truputį pildosi iš Švedijos sugrįžusio programuotojo Eivano Maksvyčio planas - mūsų mieste atidaryti robotų gaminimo laboratoriją. Šių dirbtuvių įrengimo darbai jau įpusėjo, o vasario 20 dieną laukia atidarymas. Eivaną džiuginą, kad pasigaminti savo robotą jau panoro daugiau kaip pusšimtis šilutiškių.

Vyduno gimnazijaŠilutės Vydūno gimnazijos 2e klasė dalyvavo konkurse, surengtame Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga. Visai klasei reikėjo pasitelkus fantaziją nusifotografuoti tema „Šimtmečio klasė“.

Ukmergės naujienos