Jaunimo banga

4 istorijos„4 istorijos“ pagal A.Bocelli ir S.Brightman - solidžios muzikos ir choreografinių interpretacijų programoje Jums puikiai pažįstami atlikėjai su ypatingu repertuaru: „Amigos para siempre“( „Draugai per amžius“), „Time to say good by“ („Laikas pasakyt sudie“), „Somos novios“ („Mes įsimylėję“), „Fantomas operoje“ ir kiti žymiausi klasikos ir šiuolaikinio miuziklo kūriniai, dažniausiai skambantys pasaulinio garso atlikėjų Sarah Brightman ir Andrea Bocelli koncertuose!

 

6 zibu_mokykla_mazasis_silutiskisŠilutės Žibų pradinėje mokykloje pagalbos mokiniui specialistės antrus metus iš eilės vykdė projektą „Aš mažasis šilutiškis“, skirtą visiems šioje mokykloje besimokantiems specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams. Šių  mokinių pažinimo, bendravimo, socialinės funkcijos yra sutrikusios, todėl svarbu, kad jie kuo geriau integruotųsi visuomenėje, būtų plėtojamos jų socializacijos galimybės.

Baltic amber_2Lapkričio 19 d. šokių klubo „Salūnas“ šokėjai su vadove Reminta Stoškuviene vyko į Lenkiją, į Suvalkus, kur dalyvavo tarptautinių šokių festivalyje - konkurse „Baltic Amber Suwalki 2017“.

3 _spindulys_popchorasVaikų popchoras „Spindulys“ vasaros sezono pabaigoje pelnė didžiausią metų apdovanojimą - tapo respublikinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Laumės juosta“ metų kolektyvu. Šilutiškiams buvo įteikta „Laumės juostos“ statulėlė.

pirmoji gimnazija_optkojŠilutės pirmosios gimnazijos IIb klasės moksleiviai lankėsi Šilutės optikos salone, kur susipažino su akių gydytojo, konsultanto ir akinių gamybos meistro profesijomis.

Ukmergės naujienos