Jaunimo banga

 

Monika Linkyte_Sveksnos_gimnazijojePrieš šventes, vykdant projektą „Kartu“, Švėkšnos gimnazijoje lankėsi dainininkė M. Linkytė, kuri su II-IV gimnazinių klasių mokiniais diskutavo tema „Profesinio kelio pasirinkimas. Kaip atrasti veiklą, kuri teikia laimės?“.

syliu vaikaiŠylių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu Žemaičių Naumiesčio mokyklos - darželio Šylių skyriaus moksleiviai su mokytoja A. Jonikaitiene gamino kitokius senius besmegenius, sukurtus ne iš sniego.

vilkyciu vaiku_dienos_centrasVilkyčių vaikų dienos centras ,,Veikime kartu“ senuosius metus užbaigė pasirodymu scenoje - prieš Kalėdas tėvelius pakvietė į muzikinį spektaklį ,,Sniegučių kelionė“. Vaikai repetavo keletą mėnesių, darė dekoracijas, gamino kaukes. Linksmas, gyvas, dainomis, šokiu, puikia mažųjų aktorių vaidyba bei kalėdine nuotaika spektaklis sužavėjo visą bendruomenę. Mažieji artistai padovanojo tėveliams ne tik spektaklį, bet ir keraminius dirbinius, kuriuos patys gamino kartu su kaimo kalviu. Ir patys artistai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanomis.

Usenu vaikaiUsėnų bibliotekoje vyko renginys „Vakaras su pasaka“, kurio metu pasakas vaikams sekė tėčiai. Jau keletą metų advento laikotarpiu bibliotekoje pasakas sekdavo mamos, močiutės, prosenelės.

Ramuciu vaikaiRamučių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdinė šilko magija“, skirtas nacionalinei akcijai „Knygų Kalėdos“, kurį vedė Šilutės pirmosios gimnazijos technologijų mokytoja, tautodailininkė Nijolė Titienė.