Jaunimo banga

 

saugu darzelis_lietuvos_gimtadienisSaugų darželinukai šventiniame rytmetyje „Lietuvos gimtadienis“ paminėjo mūsų šalies valstybingumo 100 metų jubiliejų.

raudonkepuraite vasario_162Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė” bendruomenė - ugdytiniai, jų tėveliai ir darbuotojai, laukdami šimtųjų Lietuvos valstybės atkūrimo metinių, kruopščiai ruošėsi.

pirmoji gimnazijaŠie metai ypatingi tuo, jog minėjome 100-ąsias Valstybės atkūrimo metines. Šilutės Pirmoji gimnazija šią šventę paminėjo itin originaliai.

syliu darzelis_simtmecio_sventeLietuvos Šimtmečio minėjimas vyko ir Gardamo seniūnijos Šylių ikimokylinio ugdymo įstaigoje.

27650329 1960767820631988_929891120_oŠilutiškė Kornelija Tunaitytė studijuoja iš pirmo žvilgsnio labai vyrišką profesiją - avioniką. Tai specialybė, kuri leidžia suprasti lėktuvų veikimo principus, elektroniką ir kitus inžinerinius dalykus ir kurią įgiję žmonės taiso itin sudėtingus lėktuvų gedimus. Tačiau laisvalaikiu mergina užsiima itin moterišku hobiu - kuria puokštes.

Kornelijos puokštės išsiskiria tuo, kad yra ne tik gražios, kvapnios, bet ir labai skanios. Taip, Kornelija gamina valgomas puokštes iš įvairių uogų, vaisių, riešutų, sausainių, saldainių ar net dešrelių ir bandelių.

Savo sukurtas puokštes ji parduoda Kaune ir Šilutėje. Kornelija džiaugiasi, kad jau turi nemažą klientų ratą: prieš kelis mėnesius jos sukurta „Facebook“ paskyra „fruity bouquets - vaisinės puokštės“ jau turi kelis tūkstančius gerbėjų.

Ukmergės naujienos