Jaunimo banga

2 biblioteka_lyderystes_akademijaSpalio mėnesį visoje Europoje vyksta tarptautinė kampanija „Time to Move“, kviečianti jaunus žmones daugiau sužinoti apie tarptautines mobilumo galimybes. Šiemet prie šios akcijos prisijungė ir Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, vykdanti Jaunimo informavimo taško veiklą.

IMG 5844„Jau kurį laiką vadinu save kūrybininke - tai ir profesija, ir gyvenimo būdas. Kūryba yra netgi tai, kai galvoji, ką valgysi vakarienei, kaip pasveikinsi draugą su gimtadieniu ar netgi ką šiandien apsirengsi.

Kūrybininku tampama kūrybiškumą pritaikant ne tik rutinoje, bet ir pagrindinėje veikloje“, - samprotauja 22-ejų šilutiškė Rūta Šerpytytė.

Tai - ne tušti žodžiai. Rūta studijuoja kūrybinių industrijų profesiją Vytauto Didžiojo universitete, yra dirbusi kūrybininkės darbą reklamos agentūroje. Visai neseniai, kaip pati mergina sako, ji išlindo iš užrašų knygučių į internetą ir sukūrė gyvenimo būdo tinklaraštį „SHARP“, kuriame, kartais paaštrindama liežuvį, aprašo savo kelionių įspūdžius bei kasdienius potyrius.

Rūta nuo mažų dienų buvo kūrėja. Tai ji, trimetė popchoro „Spindulys“ solistė, tyru balseliu dainavo apie meilę Šilutei ir daug metų buvo mamos, „Spindulio“ vadovės Lijanos Šerpytienės didžioji pagalbininkė. Ji iki pat mokyklos baigimo nenulipo nuo scenų: koncertavo su ansambliu „Karčema“, dainavo su kitomis vokalistėmis. Nenuostabu, kad Rūta nusprendė universitete gilintis į „kūrybos kūrimą“.

Šią vasarą mergina antrą kartą dalyvavo studentų mainų programoje ir buvo išvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas. Ten ji ne tik dirbo, bet ir turėjo galimybę aplankyti egzotiškąją Kubą. Ši šalis Rūtai pasirodė kaip cigarų, mochitų (mojito - alkoholinis kokteilis) ir senų automobilių pasaulis.

Jūsų dėmesiui - vasaros atsiminimais dvelkiantis interviu su Rūta Šerpytyte.

azuoliukasLopšelio - darželio „Ąžuoliukas“ kolektyvas, vaikų tėveliai ir seneliai neįprastai pažymi savo įstaigos 35 metų jubiliejų - organizavo akciją „Gerumo širdys“. Spalio trečiąją savaitę įstaigoje buvo renkami šilti žieminiai drabužiai vaikams iki 16 metų. Surinkti daiktai bus išdalinti Šilutės nepasiturinčioms šeimoms.

atvirukai-HEADERISArtėjančio Lietuvos atkurtosios valstybės šimtmečio proga Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia Šilutės rajono ugdymo įstaigų mokinius prisidėti prie Lietuvai svarbios istorinės sukakties minėjimo ir sukurti atvirukus.

Mokinių sukurti atvirukai 2018 metais bus išsiųsti šilutiškiams, gyvenantiems emigracijoje, kaip sveikinimai Valstybės šimtmečio proga.

 sveksnos skautaiŠiluva nuo amžių garsėja kaip žmonių susitaikymo su Dievu, dvasinio ir fizinio išgijimo vieta. Šiandien Šiluva yra vienas svarbiausių maldininkų traukos centras. Ji pagyvėja ne tik per atlaidus - maldininkų susibūrimai vyksta ir kiekvieno mėnesio 13-ąją dieną - Marijos dieną.

Ukmergės naujienos