Jaunimo banga

pirmoji gimnazijaIlgametė Šilutės pirmosios gimnazijos partnerė Vokietijoje Halepagheno gimnazija (Bukstehude) jau antri metai vykdo mokinių, besimokančių vokiečių kalbą ir norinčių pagilinti vokiečių kalbos žinias, projektą. Sumanytojas ir realizatorius - tarptautinių mainų programos vadovas, anglų ir prancūzų kalbų mokytojas H.Hausmanas.

mokiniu 2Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė švietimo, kultūros įstaigas, dienos centrus, bendruomenės centrus ir kitas organizacijas spalio 5-7 dienomis vykti į edukacinę išvyką į Helsinkio mokslo centrą „Heureka“ (Suomija). Tai dovana toms organizacijoms, kurios aktyviausiai dalyvavo iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir vaikams suteikė galimybę prasmingai ir nemokamai leisti vasaros atostogas.

UsenaiŠilutės rajono savivaldybėje dažnai svečiuojasi mokinių delegacijos iš savivaldybės mokyklų. Džiugu, kad pedagogai savo ugdytiniams nori parodyti, kaip dirba Savivaldybės darbuotojai, kaip valdomas rajonas.

Sveksnos gimnazistesŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokinės Agnė Žiliūtė ir Domantė Martinkutė dalyvavo VKIF rengiamame vertimų konkurse ir tapo laureatėmis. Jos laimėjo kelionę į Slovakiją ir Austriją.

Gabup 2Spalio 12 dieną Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokiniai, ikimokyklinukai ir jų mokytojos dalyvavo jau ne vienerius metus vykstančioje  skaitymo dienoje „Keliauju po pasakų šalį„. Diena skirta skatinti vaikų domėjimąsi knygomis bei lavinti kūrybinius gebėjimus. Renginį organizavo Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkė kartu su pradinių klasių mokytoja.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt