Jaunimo banga

Kintu vaikaiPriekulės socialinių paslaugų vaikų dienos centro meninio būrelio „Amatų dirbtuvės“ vaikų darbai ne kartą buvo eksponuoti Kintų bibliotekoje. Vieno susitikimo metu bibliotekininkė pasidžiaugė, kad įgyvendinant projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“ bibliotekoje galima rengti robotikos dirbtuvėles vaikams. Socialinė darbuotoja Sigita Perutavičienė prasitarė, kad ir Priekulės socialinių paslaugų dienos centro vaikai norėtų tai išbandyti. Tad vasario 18-ąją Kintų bibliotekoje surengtos robotikos dirbtuvėlės.

Naumiescio vaikaiŽemaičių Naumiesčio bibliotekoje kasmet vasario 21-ąją minime Tarptautinę gimtosios kalbos dieną. Šiemet netradicinė pamoka „Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje“ surengta vasario 13 dieną. Pamokoje dalyvavo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleiviai su lietuvių kalbos mokytojomis Jūrate Daugaliene ir Lilija Lengviniene.

Lauciu vaikaiLaučių jaunimas vasario 19 dieną kartu su Laučių bibliotekininke atvyko į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką pasitikrinti žinias apie Šilutės kraštą keliaujant interaktyviu žaidimu „Grindopolis“.

Pijus PirogovasVasario 9 - 16 dienomis Narvoje (Estija) vyko XIII tarptautinis F. Šopeno konkursas.

Silutes vaikaiŠilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko interaktyvi lietuvių kalbos pamoka „Bendravimo situacijos ir viešasis kalbėjimas“, kurioje dalyvavo Šilutės Vydūno ir Pirmosios gimnazijų devintokai.