Jaunimo banga

Balandžio 6-ąją minėdami Saugaus eismo dieną Šilutės policijos pareigūnai lankėsi miesto vaikų darželiuose. / Tauragės apskrities VPK nuotr.Balandžio 6-ąją minėdami Saugaus eismo dieną Šilutės policijos pareigūnai lankėsi miesto vaikų darželiuose.

„Gintarėlio“, Raudonkepuraitės“ ir „Pušelės“ auklėtiniams pareigūnai pasakojo, kaip saugiai elgtis gatvėje einant į darželį ir grįžtant namo, priminė šviesoforo spalvas, mokė prisisegti saugos diržus važiuojant automobiliu, ragino kiemuose žaisti toliau nuo gatvės, atsargiai važinėtis dviratukais.

IMG 4782Traksėdžių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dar prieš atostogas kūrė šventinę nuotaiką ir aplinką.

puseles gimtadienisLopšelis - darželis „Pušelė“ šį pavasarį švenčia 35-ąjį jubiliejų.

1976 m. gruodį netoli Šilutės geležinkelio stoties iškilo dviejų korpusų pastatas, o kitų metų kovą buvo priimti pirmieji vaikučiai.
Šiuo metu darželyje veikia 7 grupės, lanko 135 vaikai, dirba 15 pedagogų ir 21 aptarnaujančio personalo darbuotojas. Tai stipri komanda, gebanti ieškoti naujovių, nuolat besimokanti.

projektas saugu 1Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos ketvirtokai rimtai ruošėsi rajoniniam pradinių klasių konkursui apie Europos Sąjungą „Aš - Europoje“.

Vadovaujami mokytojų Birutės Kaminskienės ir Julijos Jauniuvienės, mokiniai rinko medžiagą apie Europos Sąjungą, apie 27 jos šalis, stengėsi kuo daugiau sužinoti, kuo kiekviena jų ypatinga.

gardamo be patyciu„Draugystė - tai saulės spindulėlis, kupinas šilumos ir gerumo, mažas pumpurėlis, skleidžiantis grožį, maža ašarėlė, mačiusi visko: ir skausmo, ir džiaugsmo, tai nepaprastas deimantas, tai - Jus supantys žmonės“, - rašo penktokė gardamiškė Gustė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt