Jaunimo banga

Salunas KaunasKaune vyko 8-asis respublikinis šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalis - konkursas „Šokio erdvėje 2010“. Jame dalyvavo apie 120 šokių grupių iš visos Lietuvos, dalyviai dvi dienas varžėsi 4-iose šokių kategorijose.

Komisija vertino kolektyvų atlikimo technikos kokybę, režisūrinius sprendimus, stilingumą, artistiškumą, sceninę kultūrą, estetinį įvaizdį, kostiumus.

jaunimo projektai vainutasŠiemet finansinę paramą iš Savivaldybės gaus 9 jaunimo projektai, kuriems komisija paskirstė 22 800 litų.

Net 13 500 Lt skirti vienam projektui - Kultūros ir pramogų centro renginiui „Jaunimo parkas“. Kitiems 8 jaunimo projektams liko 9300 litų.

Iš viso jaunimo programai buvo skirta 30 tūkst. litų.

moteru seklyciaKaip ir kasmet, „Moterų seklyčios“ klubo narės į popietę „Šventų Velykų belaukiant“ pakvietė 20 pradinukų iš Šilutės ir Žibų pradinių mokyklų.

Mažuosius į popietę atlydėjo socialinės pedagogės, o atrinko jos tuos vaikus, kurie kasdieniame gyvenime turi mažiau pramogų. Vaikai atvyko nešini savo rankų darbo dovanėlėmis ir berželių puokštėmis.

usenai be patyciu sypsenaUsėnų pagrindinėje mokykloje „Savaitės be patyčių“ renginiuose nutarėme neakcentuoti žodžio „patyčios“. Tiesiog per draugiškumo, gerumo puoselėjimą, teigiamą pavyzdį siekėme priminti, kad galima ir smagu elgtis kitaip.

Visą savaitę mokyklos fojė „darda“ didelis ir spalvingas „Draugystės traukinys“ - bendras mokinių ir mokytojų darbas.

lasiniu deina zibuteŽiemos pabaigoje Šilutės lopšelyje - darželyje „Žibutė“ vyksta lašinių valgymo diena. Atrodo, kad vaikai nemėgsta lašinių, bet kai visi kartu pasodiname po svogūną, auginame, laistome jį tol, kol jis išleidžia žalius sultingus laiškus - noras, kad lašinių diena ateitų kuo greičiau vis stiprėja.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt