Jaunimo banga

Gimnazistai išskaptavo 38 moliūgus. / Violetos Astrauskienės nuotr.Kol vieni piktinasi, kad keistoji Helovino šventė drumsčia Vėlinių susikaupimą, kiti ima ir Visų šventųjų dienos išvakarėse sumano šį bei tą neįprasta.

Švėkšnos gimnazistai savaitgalį miestelio centre surikiavo net 38 išsišiepusius moliūgus, iš akiduobių ir burnų skleidžiančius vaiduoklišką šviesą...

 

sanatorine be tabakoŠvėkšnos sanatorinėje mokykloje vyko prevencinė akcija „Savaitė BE TABAKO“. Kaip ir praėjusiais metais, akcija sulaukė didelio mokinių ir mokyklos bendruomenės susidomėjimo. Šiais metais didžiausias dėmesys akcijos metu buvo skiriamas mokinių sveikatai palankaus elgesio formavimui.

Kiekvieną akcijos dieną buvo vykdoma vis nauja veikla. Mokiniai piešė piešinius parodai „Aš noriu užaugti sveikas“, rašė rašinėlius „Renkuosi sveiką gyvenimą“. Kūrė įvairius plakatus apie sveiką gyvenimo būdą, lankstinukus, kaip padėti draugui mesti rūkyti.

Laimėję konkursą Vainuto vidurinės mokyklos moksleiviai aplankė Vydmantų nuotekų valyklą. / Organizatorių nuotr.Moksleivių konkursą laimėjusių mokyklų moksleiviai lankėsi ES paramą aplinkosauginiams projektams gavusiuose objektuose. 5 - 10 klasių moksleiviai pildė internete paskelbtą anketą ir atsakė į anketos klausimus aplinkosaugos, ekologijos, aplinkos tausojimo, ekologiško gyvenimo būdo srityse.

Šiame Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros organizuotame konkurse buvo išrinktos šešios mokyklos iš visos Lietuvos, kurioms atiteko ekskursijos į ES paramos lėšomis atnaujintus objektus.

 

Litrail.lt nuotr.Šventėms besiruošianti ir kasmet didžiąsias geležinkelio stotis papuošianti AB "Lietuvos geležinkeliai" prie kalėdinės nuotaikos kūrimo šiemet kviečia prisidėti ir Lietuvos vaikus.

Bendrovė skelbia kalėdinių žaisliukų gamybos konkursą "Traukiniu atrieda Kalėdos" ir iki gruodžio 5 dienos laukia klijuotų, lankstytų, megztų, lipdytų ir kitais būdais sukurtų papuošimų.

sanatorine rudens svente moliugasVisi skubame džiaugtis rudens dovanomis. Labiausiai jomis džiaugiasi mūsų mokyklos mokiniai. Jie kartu su savo grupių auklėtojais sukūrė puikią rudens gėrybių kompoziciją, kuri buvo eksponuojama mokyklos salėje. O dabar mūsų darbelius visi norintieji gali apžiūrėti Švėkšnos bibliotekoje.

Švėkšnos sanatorinėje mokykloje surengta „Rudens gėrybių“ šventė, kurioje dalyvavo vaikai iš Rusnės specialiosios mokyklos. Mokiniai minė mįsles, vėrė karolius iš spanguolių, žaidė žaidimą „Bulviakasis“, turėjo atpažinti medžių lapus, vaisius, daržoves, klijavo iš medžių lapų piešinius.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt