Jaunimo banga

 

Zarambaites knygaŠilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko naujausios Ignės Zarambaitės knygos „Stebuklingi senelio batai“ pristatymas. Susitikime dalyvavo Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos pradinukai su mokytojomis Violeta Lukočiene ir Janina Šerlinskiene.

 

choru festivalis_juknaiciai1Juknaičių pagrindinėje mokykloje kas du metus į tradicinį renginį renkasi geriausi rajono ir respublikos dainorėliai. Šiemet į gyvenvietės parko estradą vėl susirinko mokiniai į jau penktąjį ir šiemet jau tarptautinį mokinių chorų festivalį ,,Mes – Pamario vaikai“.

 

robotikaŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos robotų konstravimo būrelio dalyviai išmėgino jėgas konstruodami robotus, o vėliau surengė jų čempionatą. Vaikų sukonstruoti robotai varžėsi žaisdami futbolą, lenktyniavo važiuodami estakada, atliko kitas užduotis.

 

pirmoji gimnazija_vokieciaiŠiemet Šilutės pirmoji gimnazija ir Vokietijos Bukstehudės Halepagheno gimnazija mini 30-ies metų bendradarbiavimo jubiliejų. Gimnazijoje eksponuojamos parodos iš tarptautinių mainų projektų, pristatyta Goethe‘s instituto paroda „Vokietijos miestai ir kraštovaizdis“, galima pamatyti mokinių kurtus stendus tema „Kelias ir kelionės“.

 

saluunasaXII šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis- konkursas „Norim kilt 2019“ – vienas didžiausių šokių konkursų, kurį nuo 2000-ųjų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“. Jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop ir gatvės šokių kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose, kurie vyksta Marijampolėje, Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje atrenkami geriausi kolektyvai patenka į finalą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt