Jaunimo banga

Naumiescio gimn_1Pernai vieną gruodžio dieną visos Žemaičių Naumiesčio gimnazijos klasės pamokų metu buvo stebimos dėl telefonų naudojimosi ir gimnazijos tvarkos taisyklių 33.7 punkto laikymosi.

kaledos su_knyga_biblioteka1Linksmai gruodžio 20 dieną vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus organizuotas skaitymo akcijos „Kalėdos su knyga“ apdovanojimų renginys. Būrys jaunųjų bibliotekos bičiulių ir jų tėvelių akcijos užbaigimo proga buvo pakviesti dalyvauti renginyje bei kalėdinėje viktorinoje „Kalėdų Kalėdos“. Susirinkusieji traukė burtus, kam teks varžytis kalėdinėje viktorinoje. Dešimt komandų sėdo prie stalų, žaidėjams teko atsakyti į įvairius klausimus apie gražiausias metų šventes. Kovai pasibaigus ir suskaičiavus balus paskelbta nugalėtojų komanda „Rudolfai“, surinkusi 18 taškų. Jai biblioteka padovanojo smagią pramogą – apsilankymą Lazerių kambaryje.

syliu vaikaiŠylių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu Žemaičių Naumiesčio mokyklos - darželio Šylių skyriaus moksleiviai su mokytoja A. Jonikaitiene gamino kitokius senius besmegenius, sukurtus ne iš sniego.

 

Monika Linkyte_Sveksnos_gimnazijojePrieš šventes, vykdant projektą „Kartu“, Švėkšnos gimnazijoje lankėsi dainininkė M. Linkytė, kuri su II-IV gimnazinių klasių mokiniais diskutavo tema „Profesinio kelio pasirinkimas. Kaip atrasti veiklą, kuri teikia laimės?“.

vilkyciu vaiku_dienos_centrasVilkyčių vaikų dienos centras ,,Veikime kartu“ senuosius metus užbaigė pasirodymu scenoje - prieš Kalėdas tėvelius pakvietė į muzikinį spektaklį ,,Sniegučių kelionė“. Vaikai repetavo keletą mėnesių, darė dekoracijas, gamino kaukes. Linksmas, gyvas, dainomis, šokiu, puikia mažųjų aktorių vaidyba bei kalėdine nuotaika spektaklis sužavėjo visą bendruomenę. Mažieji artistai padovanojo tėveliams ne tik spektaklį, bet ir keraminius dirbinius, kuriuos patys gamino kartu su kaimo kalviu. Ir patys artistai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanomis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt