Jaunimo banga

 

Usenu vaikaiUsėnų bibliotekoje gegužės mėnesį viešėjo salos etnokultūros ir informacijos centro kultūrinės veiklos vadybininkė Sonata Verbučianskė.

 

DSC3971Birželio 5 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale Kintų pagrindinės mokyklos penktokai turėjo galimybę dalyvauti robotų čempionate. Į svečius atvyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda, kuris mokė ir vadovavo turnyrui. Visų pirma dalyviai išmėgino jėgas konstruodami EV3 robotus, su kuriais dalyvavo rungtynėse.

 

Zarambaites knygaŠilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko naujausios Ignės Zarambaitės knygos „Stebuklingi senelio batai“ pristatymas. Susitikime dalyvavo Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos pradinukai su mokytojomis Violeta Lukočiene ir Janina Šerlinskiene.

 

Kurybines dirbtuvesKnygos sensta, jomis keičiamasi, jas perdirbame, kad galėtume tausoti gamtą, tačiau yra ir daugiau būdų jas prikelti antram gyvenimui. Vienas jų – paversti meno kūriniais – knygos skulptūromis. Šiuolaikinė biblioteka ne vien dokumentų saugykla. Globalaus pasaulio akistatoje knygos namuose šeimininkaujantys darbuotojai siekia parodyti, kad jie yra drąsūs, nesibaiminantys vystyti naujų idėjų, nebijantys pokyčių, atviri kūrybiškoms veikloms ir paslaugoms.

 

choru festivalis_juknaiciai1Juknaičių pagrindinėje mokykloje kas du metus į tradicinį renginį renkasi geriausi rajono ir respublikos dainorėliai. Šiemet į gyvenvietės parko estradą vėl susirinko mokiniai į jau penktąjį ir šiemet jau tarptautinį mokinių chorų festivalį ,,Mes – Pamario vaikai“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt