Jaunimo banga

 

pirmoji gimnazija_vokieciaiŠiemet Šilutės pirmoji gimnazija ir Vokietijos Bukstehudės Halepagheno gimnazija mini 30-ies metų bendradarbiavimo jubiliejų. Gimnazijoje eksponuojamos parodos iš tarptautinių mainų projektų, pristatyta Goethe‘s instituto paroda „Vokietijos miestai ir kraštovaizdis“, galima pamatyti mokinių kurtus stendus tema „Kelias ir kelionės“.

 

robotikaŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos robotų konstravimo būrelio dalyviai išmėgino jėgas konstruodami robotus, o vėliau surengė jų čempionatą. Vaikų sukonstruoti robotai varžėsi žaisdami futbolą, lenktyniavo važiuodami estakada, atliko kitas užduotis.

 

Temide silutiskiaiVilniuje ir Trakuose vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalas, į kurį susirinko 10 šaunių, teisinėmis žiniomis apsiginklavusių moksleivių komandų iš visos Lietuvos.

 

saluunasaXII šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis- konkursas „Norim kilt 2019“ – vienas didžiausių šokių konkursų, kurį nuo 2000-ųjų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“. Jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop ir gatvės šokių kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose, kurie vyksta Marijampolėje, Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje atrenkami geriausi kolektyvai patenka į finalą.

 

jankaus mokykla_ugdymasŠiandien siekiant ugdyti mokinių kritinį mąstymą, gebėjimą veikti įvairiose aplinkose, būtina išeiti iš formalizuotos aplinkos į netradicinę. Lietuvos gamtotyros pirmtakai taip pat pažymėjo, kad gamtotyra gali būti skleidžiama įvairiomis formomis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt