Jaunimo banga

 

jurb5Gegužės 23 –oji yra šventojo Jurgio diena, o šis šventasis - skautų globėjas. Pavasario šventės skautai laukė nekantriai. Jie kiekvienais metais susirenka vis kitame Lietuvos kampelyje. Šį kartą apie 1500 skautų sugužėjo į Jurbarką.

 

KnygosBalandžio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelyje vyko skaitytojų-kūrėjų klubo „Kai knygos atgyja spalvose…“ tęstinė veikla. Tai jau ne pirmas susitikimas, kurio tema – gyvenimo patirtys ir istorijos, susijusios su žmogaus išgyvenimais įvairiame laikmetyje.

 

Azuoliuko vaikaiBalandžio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ šventinis rytmetis „Žalioji gatvelė“.

 

paveikslelis-193784-any480x330„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį sezoną apsiriboti nenori. 22-ejų metų 196 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas turi norą prasibrauti į Lietuvos krepšinio lygos ekipą.


 

dsc 0078_1Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Penktadienį Prezidentūroje svečiavosi ir šalies vadovei ranką spaudė ir šilutiškis Linas Kirjanovas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt