Jaunimo banga

 

PROFESIJU CENTRAS_ADidįjį ketvirtadienį buvo sunku praeiti pro Šilutės profesinio mokymo centro Paslaugų ir turizmo skyrių: iš gatvės tiesiog viliote viliojo kieme skambanti muzika ir sklindantys gardūs maisto kvapai. O užsukus paaiškėjo, kad nuojauta neapgavo: čia tiesiog tvyrojo šv. Velykų laukimas ir šventinė nuotaika, akis džiugino kiekvienas išpuoštas kampelis.

2Šilutės profesinio mokymo centro Paslaugų ir turizmo skyrius (Lietuvininkų 72, Šilutė, tel. Nr. 51804) , Žemės ūkio ir transporto skyrius (Mokyklos g. 3, Pagryniai, tel. Nr. 53890) ir Sektorinis žuvininkystės praktinio mokymo centras (Ramybės g. 4, Žemaičių Naumiestis, tel. Nr. 8 626 26863) kviečia visus visų miesto ir rajono mokyklų mokinius, jų mokytojus bei tėvelius į savo Atvirų durų dienų renginius.

 

TemideBalandžio 12-ąją, įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Bibliotekos sociumas“, surengtas Šilutės rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Konkurse dalyvavo mokinių komandos iš Vydūno gimnazijos „Vydūniečiai“ (mokytoja Lilija Zdanevičienė), Pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus „Veidu į teisę“ (mokytojas Rubinas Bukavickas), Vainuto gimnazijos „Geležinis vilkas“ (mokytojas Mindaugas Armonas), Pamario pagrindinės mokyklos „Pamariečiai“ (mokytojos Loreta Gečienė ir Violeta Stanišauskienė), Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos „Jaunieji piliečiai“ (mokytoja Dovilė Montvydienė).

 

IMG 20190416_170528Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko renginių ciklas, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginiuose dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

 

Rusnes vaikaiRusnės bibliotekoje vaikų darželio „Boružėlių“ grupės auklėtojos su bibliotekininkais vaikams vedė pamokėlę „Kitaip ir kitur“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt