Jaunimo banga

 

AKVAKULTURA PROJ_1Pavasaris Šilutės profesinio mokymo centre – tikras darbymetis: absolventai grįžta atlikę praktikas pas darbdavius ir ruošiasi savo įgytų kompetencijų patikrinimui, dvyliktokai laiko technologijų brandos egzaminą, lietuvių kalbos ir literatūros įskaitą, ruošiasi kitiems brandos egzaminams. Tuo pačiu vyksta ir pasirengimas ateinantiems mokslo metams - su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija derinamos rugsėjį startuosiančios mokymo programos, mokinių kvotos.

Šilutės profesinio mokymo centre jau pradėta įgyvendinti pažintinė krašto moksleiviams žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“.

 

Kintu vaikaiKintų bibliotekoje prasidėjo projekto „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“ įgyvendinimas. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

 

Naumiescio vaikaiBalandžio 2-ąją švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukas“ vaikai su mokytoja Sonata Lidžiuviene ir bibliotekininke Vanda Pociene atvyko į miestelio biblioteką.

 

Grabupiu vaikaiBalandžio 2-ąją Grabupių bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Taip ikimokyklinukai skatinami rinktis ir skaityti įdomias lietuvių ir užsienio autorių knygutes.

 

Saugu bibliotekaBalandžio 2-ąją Saugų bibliotekoje vyko valandėlė vaikams „Atradę ir pamilę knygą“, skirta Tarptautinei vaikų dienai paminėti. Ši diena pasaulyje minima nuo 1967 metų, o Lietuvoje – nuo 1933 metų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt