Naujienos

policijojeRajono tarybos Socialinių reikalų komiteto nariai, kuriems vadovauja Laimutė Uselienė, apsilankė Tauragės apskrities policijos Šilutės komisariate.

Pagrindinis dalykas, kuris čia juos nustebino, pasak pačių politikų, buvo tai, kad komisariato pastatą jie pamatė... pustuštį.

Šilutės komisariato vadovas Artūras Mikalauskas pasakojo, kad kriminogeninė situacija Šilutės rajone gerėja - mažėja nusikalstamų veikų, didėja išaiškinamumas. Vadovas mano, kad tam iš dalies pasitarnavo ir šalies policijoje pastaruoju metu vykdytos pertvarkos. Jau antri metai didesnė dalis komisariato darbuotojų iš kabinetų yra perkelti darbuotis tiesiog policijos automobiliuose, yra praplėstos jų veiklos ribos. Dabar kiekvienas policijos ekipažas, važiuodamas automobiliu tiesiog privalo pastebėti ir reaguoti į bet kokią neteisėtą veiklą.

Vilties yriai„Žmonės, sergantys onkologinėmis ligomis, nuolat kovoja - tarsi plaukia prieš srovę. Norime palaikyti visus tuos žmones, netgi tuos, kurie yra praradę viltį nugalėti savo ligą“, - sako kraštietis, iš Rusnės kilęs Domantas Laukevičius.

Šią vasarą jis, kartu su dar trimis bendraminčiais Kęstučiu, Tomu ir Elena, baidarėmis plauks Nemunu... prieš srovę. Atkarpą nuo Klaipėdos iki Druskininkų, kurios ilgis apie 500 kilometrų, akcijos iniciatoriai ketina įveikti per 10 dienų. Žygio metu jie kasdien sustos įvairiuose Lietuvos miesteliuose, kur bendraus su žmonėmis, aiškins savo plaukimo svarbą, o tuo pačiu skatins aukoti.

Projekto „Vilties yriai Nemunu“ metu surinktos lėšos bus perduotos šv. Pranciškaus Onkologijos centrui Klaipėdoje.

BALTARUSIJA 2Gali būti taip, kad Šilutės miesto šventės metu - gegužės mėnesio paskutinį savaitgalį Šilutės savivaldybėje lankysis dar viena užsienio svečių delegacija - atvyks Baltarusijos Ašmenos rajono savivaldybės atstovai.

Abiejų savivaldybių vadovų delegacijos jau svečiavosi vieni pas kitus, ir žvalgėsi, kuriose srityse galėtų bendradarbiauti.

Šilutės savivaldybės delegacija - meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus bei juos lydintys asmenys po dviejų dienų vizito iš Baltarusijos sugrįžo praėjusios savaitės ketvirtadienį. Su „Šilutės naujienomis” jie pasidalijo kelionės įspūdžiais ir galimo bendradarbiavimo galimybėmis.

Karines pratybosPraėjusį savaitgalį Šilutės rajone nudundėjusios karinės pratybos neišvargino dalyvių tiek, kad šie nerastų laiko savo įspūdžiais ir idėjomis pasidalinti su smalsiais šilutiškiais.

Karinėse pratybose dalyvavę garsūs šalies vyrai - pernai Lietuvos šaulių sąjungos narių gretas papildę Edmundas Jakilaitis (LRT žurnalistas) ir automobilių sporto lenktynininkas Benediktas Vanagas dėkojo už unikalią galimybę pasisemti kario patirties, bet ir kvietė daugiau šilutiškių jungtis į karių savanorių, šaulių gretas.

Svečiai pristatė Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio progai pristatytą projektą „Idėja Lietuvai“: juo siekiama  stiprinti Lietuvos gynybines galias, pritraukiant į šaulių sąjungą 50 tūkst. šaulių, ir suteikiant jiems teisę namie laikyti ginklą šaulio tarnybai.

Rusnes festivalisGerai žinomi Lietuvos atlikėjai - Saulius Prūsaitis, Monika Linkytė, grupė „Rondo“, Radistai, iliuzionistas Mantas Wizard, kylanti ir „Depeche mode“ programą turinti klaipėdiečių grupė „Royce“, „Kakė makė“ ir daugybė kitų muzikantų šią vasarą koncertuos didžiausioje Lietuvos saloje - „Rusnės festivalio“ metu.

Savaitės klausimasAr dalyvausite (dalyvavote) aplinkos tvarkymo akcijoje „DAROM“?

Ukmergės naujienos