Spaudos projektas

poezijos zygisŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su poezijos mėgėjais. Organizuota atvira literatūrinė vakarienė „Skonio reikalas“, literatūriniai pašnekesiai prie arbatos puodelio ir poezijos spektaklis „Vakaras O“, kartu su „Teatro P“ aktoriais Baliu Ivanausku ir Artūru Dubaka. Šis susitikimas - viena iš bibliotekos veiklų, vykdant projektą „Prie knygos versmės: kurk, švęsk, pažink“, finansuotą Kultūros rėmimo fondo ir Šilutės rajono savivaldybės. Taip siekiama sutelkti vietos bendruomenę į vienijančius knygos renginius, skatinti skaitymą.

Marguciu pievele_2Saugų seniūnijos žmones penktadienį pasiekė džiugi naujiena: jie sužinojo, jog šiemet pasiekė dar vieną rekordą. Agentūra „Factum“ pranešė, jog Velykų šventėms susibūrę visi Saugų seniūnijos ir bendruomenių nariai sukūrė rekordinį skaičių butaforinių margučių - 1006.  
 

Saugiškiams bus įteiktas šį faktą paliudijantis diplomas.

pasysiu biblioteka_suaugusieji_edukacinis1Išmokyti kuo daugiau rankdarbių technikų ir sudominti bibliotekos lankytojas - tokiu tikslu organizuojamos įvairios edukacinės veiklos suaugusiems. Tad ir papuošalų iš odos gaminimo edukacinis užsiėmimas „Moteriški niekučiai“, vykęs Pašyšių bibliotekoje, buvo viena iš kūrybinių ieškojimų „skrynelių“.

1karpiniu paroda_traksedziaiTraksėdžių bibliotekoje atidaryta Ritos Užgalienės paroda „Karpinių magija“, skirta Europos dienai paminėti.

VEJOPATISJau 15 kartą Rusnėje surengtas autorinės dainos festivalis „Vėjopatis - 2018“, kurį organizuoja tiek pat amžiaus gyvuojantis vokalinis rusniškių moterų ansamblis „Luotužė“ bei Salos etnokultūros ir informacijos centras ir Rusnės seniūnija. „Luotužės“ vadovė Aušra Šlažienė tikisi, kad festivalis gyvuos dar tiek pat, o gal net ir daugiau metų.

Ukmergės naujienos