Gyvenimas ir stilius

Wizz-Air-9185Plėsdama skrydžių tinklą iš Lietuvos aviakompanija „Wizz Air“ pristato naują skrydžių kryptį iš Palangos. Nuo kitų metų balandžio aviakompanija sujungs Palangą su Dortmundu Vokietijoje. Skrydžiai bus du kartus per savaitę - trečiadieniais ir sekmadieniais. Vietas skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

 

VudisMuzikiniame televiziniame realybės šou projekte išgarsėjęs dainininkas, grupės DAR narys Arvydas Martinėnas-Vudis atvirai kalba apie savo nuopuolius: jis turėjęs rimtų problemų dėl alkoholio ir narkotikų.

Jau septynerius metus be svaigalų ir kvaišalų gyvenantis 34-erių metų vyras džiaugiasi, kad jam savo jėgomis pavykę išbristi iš šito liūno. Tačiau žmonėms, už kuriuos priklausomybės stipresnės, jis patarė nepulti į neviltį: išeitis – specialistų pagalba.

 

laboratoriniai indaiLaboratoriniai indai neatsiejama kasdienio darbo įvairiose tyrimų laboratorijose dalis. Jie naudojami cheminiams laboratoriniams tyrimams atlikti. Svarbu akcentuoti, jog cheminių bei  biologinių tyrimų laboratorijose dažniausiai naudojami stikliniai indai. Kodėl? Viena iš priežasčių – jie yra atsparūs karščiui, šalčiui ir įbrėžimams. Be to, jie yra skaidrūs, todėl galima stebėti, kas vyksta indo viduje. Stikliniai laboratoriniai indai lengvai valomi, jų cheminės savybės laikui bėgant nesikeičia. Kartais kai kurie cheminiai indai yra gaminami iš plastiko bei gumos.

 

GrybaiGrybauti mėgstantys Lietuvos gyventojai šį rudenį neturėjo progų pasidžiaugti įspūdingais laimikiais. Stigo lietaus, todėl grybai ėmė dygti keliomis savaitėmis vėliau negu pernai ir užderėjo ne taip gausiai. Grybai nuo seno lietuvių yra pamėgtas Kūčių stalo patiekalas – marinuoti grybai su keptais svogūnais, aliejuje kepti grybai, grybų sriuba – puikiai tinka šventiniam stalui, kadangi šių patiekalų gamybai nenaudojami gyvulinės kilmės produktai. Tad kokių ir kiek kainuojančių grybų bus galima įsigyti ruošiantis šiuometiniam šventiniam stalui?

 

DSC00110„Man draugės istorija yra savotiškas stebuklas“, – sako žurnalistė Renata Šakalytė-Jakovleva. Šiame interviu ji pirmą kartą pasakoja, kaip padėjo draugei palikti smurtaujantį vyrą ir susikurti gyvenimą iš naujo. Jų istorija parodo, koks svarbus yra moterų savitarpio palaikymas smurtinėse situacijose. „Kalbu, nes noriu, kad tokių istorijų būtų kuo mažiau“, – sako TV3 televizijos laidų vedėja. „Turime auginti vaikus taip, kad smurto nebetoleruotume.“

Siekiant užtikrinti draugės saugumą, jos vardas ir kiti ją identifikuoti galintys požymiai nebus atskleisti.

112010794-66248f6f-7c0a-4aa0-8033-da3549519b11Elenai Ūsienei – 101 metai, bet ji žvaliai atsiliepia mobiliuoju telefonu ir mielai sutinka pasišnekėti apie savo gyvenimą. Tas jos gyvenimas visai neblogas – balandį vyrą palaidojusi, o prieš 10 metų dukros netekusi moteris linkusi ne skųstis netektimis, o džiaugtis kasdienybe.

 

Untitled-2 copyVisada svarbu pasirūpinti, kad po švarku dėvimi marškiniai atrodytų tvarkingai, tačiau tikrai nebūtina apsiriboti gana nuobodžiomis spalvomis ar pernelyg įpareigojančiu marškinių sukirpimu. Šiandien  vyrai tikrai turi visas galimybes atrodyti solidžiai, bet kartu ir stilingai – kartais tereikia vos vienos aprangos detalės, kad visas drabužių derinys atrodytų tikrai išskirtinai. Niekam ne paslaptis, kad kostiuminių švarkų kainos yra gana nemažos, tad ne visada yra galimybė kasdien apsivilkti vis kitą švarką, tačiau puikiu pasirinkimu gali būti stilingi vyriški marškiniai, kurių pasirinkimas yra tikrai nemažas.

ilgaamze Sirutaviciene„Gyvenau gerai, man nieko netrūko, visi mane mylėjo“, - sako 90-ies metų jubiliejų lapkričio 10 dieną atšventusi traksėdiškė Marijona Sirutavičienė. Artimųjų rūpesčiu ir gyvenimu besidžiaugianti senjorė stebina šviesiu protu, gera atmintimi, optimizmu.

Kad stipri sveikata neapleistų, kad dienos būtų kupinos džiaugsmo ir laimės, jubiliatei linkėjo ją aplankę svečiai - Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnijos socialinio darbo organizatorė Lina Ozgirdaitė.

pirmoji gimnazija_vokieciu_kalbos_dienos_Liubeke1Spalio 18 -21 dienomis Vokietijoje Liubeko mieste vyko Baltijos šalių vokiečių kalbos mokytojų dienos, kuriose dalyvavo Klaipėdos miesto Zudermano gimnazijos direktoriaus pavaduotoja N. Tallat- Kelpšaitė Dapšienė, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos mokytoja K. Kerpė bei Šilutės pirmosios gimnazijos mokytoja Lijana Venckienė bei kitų miestų vokiečių kalbos mokytojai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt