Sportas

Slalomas 3_TamasauskasUostamiestyje vykusiose Klaipėdos automobilių slalomo varžybose „Automobilis. LT taurei laimėti“ ir „COVID – 19 nugalėti“ Šilutės rajono garbę gynė trys Šilutės ASK (automobilių sporto klubo) lenktynininkai.

Automobilių slalomo varžybos vyko pajūryje, neįgaliųjų paplūdimio automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

94896027 248781366175812_8032188176524511477_nVIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu treneriu tapo „Šilutės“ vairininkas Kęstutis Mačijauskas. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.

Begimas Seitkalijevas-w1000-h2000
Kelionė į Italiją nebuvo pirmoji mano gyvenime, tačiau šįkart važiavau ne turistiniais tikslais. Priešpaskutinį balandžio sekmadienį mūsų Palangos dydžio Seregno miestelyje įvyko 26-asis Pasaulio ir 21-asis Europos 100 km čempionatai.

Budrikas Justas__Nr_29JPGNetikėtai pasibaigus 2020 metų žiemos sezonui sudaryti geriausių Lietuvos lengvaatlečių ir rezultatų sąrašai. Suaugusiųjų grupėje pateikiama po 20 geriausių rezultatų ir 20 geriausių sportininkų. Kitose amžiaus grupėse pateikiama po 10 geriausių sportininkų.

Krepsis trenerisPaskelbus karantiną Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) pasekė Lietuvos krepšinio lygos pavyzdžiu ir nusprendė stabdyti čempionatą, o ne daryti pertrauką ar žaisti be žiūrovų. Sezoną „Šilutės“ komanda baigė trečiąja vieta turnyrinėje lentelėje, netrukus vyrai išsiskirstė, legionieriai išskrido namo už Atlanto.

„Mieli Šilutės krepšinio fanai! Ačiū Jums už kiekvienų varžybų metu atiduota širdį, už tai, kad buvote su mumis šio sezono kelionėje ir tikėjote komanda. Šiandien jums ir jūsų šeimoms linkiu sveikatos bei stiprybės, o su Šilutės krepšinio klubu turime dar nebaigtų darbų. Tad manau jau greitai pasimatysime“, - po sezono į sirgalius kreipėsi komandos treneris Kęstutis Mačijauskas.

Šiandien siūlome interviu su strategu, mūsų komandą atvedusiu į NKL lygos geriausiųjų trejetuką.

Eglinskas 3__foto_M._BaranauskasaŠilutiškis Laimonas Eglinskas - ambicingas krepšinio strategas, dar visai neseniai į pergales vedęs „Šilutės“ krepšinio komandą, o dabar treniruojantis Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjus. Laimonas džiaugiasi, kad koronavirusas aplenkė jį ir jo šeimos narius, visgi pripažįsta, kad nelemtas virusas planus krepšinio aikštelėje sujaukė. Su mintimi, kad krepšinio sezonas jau baigtas, jis dar sunkiai susigyvena.

Interviu su L. Eglinsku išplatino „Šilutės“ krepšinio klubas.

Irklavimas dans_upje_Kovo_11-jKovo 1-ąją uostamiestyje vykusiose atvirose Klaipėdos miesto BFP (bendro fizinio pasiruošimo) baidarių ir kanojų varžybose Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami Romualdo Drungilo, iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Rudzevicius cempionasKovo 7 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos komandinis čempionatas. Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje dalyvavęs vilkytiškis Marius Rudzevičius (pirmasis treneris Bronius Mulskis) stumdamas 5 kg rutulį iškovojo čempiono vardą.

Begimas 1Kovo 11-ąją Šilutės bėgimo mėgėjai švęsti pasirinko bėgdami Gargžduose ir Jonavoje. Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Evaldas Bilevičius dalyvavo „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava“ bėgime, o ventiškis Romas Škadauskas, kintiškis Gediminas Simutis, vikytiškis Ruslanas Seitkalijevas ir šilutiškis Arlandas Mazgeika bėgo Gargžduose.