Sportas

DziudoLapkričio 23-ąją Panevėžio lengvosios atletikos manieže vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos kariuomenės dienai paminėti šilutiškis Juozas Leškys iškovojo bronzos medalį, o Rygoje bronzos medaliu pasidabino Ernestas Sagalec.

BoksasBaigėsi keturias dienas Kėdainių arenoje vykęs Lietuvos bokso čempionatas, kuriame išdalinta 14 medalių komplektų – šešiose moterų ir aštuoniose vyrų svorio kategorijose. Šilutės klubo „Kovotojas“ boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, iškovojo 5 aukso, po vieną sidabro ir bronzos medalius.

Futbol VandenysŠiandien (lapkričio 29 d.), 19 val. Šilutės futbolo salėje prasideda Šilutės rajono salės futbolo pirmenybės. Pirmąsias rungtynes žais komandos „Jaunimas“ ir „Mėgėjai“.

RegbisSparčiai populiarėjantis regbis šaknis jau įleidžia Žemaičių Naumiestyje.

LengvojiŠiauliuose dvi dienas vykusiose Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Goda Šiaudvytytė, Nojus Petraitis ir Vilmantas Retenis tapo čempionais.

Krepsis 1Lapkričio 15 d. sužaistos dar vienos VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių rungtynės. „Šilutė“ iškovojo saldžią pergalę prieš lyderį - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ ekipą 84:70.

Begimas BudrikasLapkričio 17 d. Tauragėje, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dienai paminėti vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų iš įvairių Lietuvos kampelių. Šilutės šaulių 3-iosios rinktinės 308-osios kuopos šauliai iškovojo keturias pirmąsias, antrą ir trečią vietas.

DSC03170Lapkričio 20-23 dienomis, Kėdainių arenoje vyks 2019 metų Lietuvos bokso čempionatas, kuriame savo jėgas išmėgins visi Lietuvos pajėgiausi vyrai ir moterys.

Lengvoji 3Gražiame šalies kampelyje – Smiltynėje finišavo VI - paskutinis Lietuvos kroso taurės varžybų etapas. Šilutiškė Goda Šiaudvytytė tapo čempione.