Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Želdinių ir žėlinių apsauga nuo žvėrių

Image - Želdinių ir žėlinių apsauga nuo žvėrių

Želdiniams ir žėliniams stipriai pakenkti arba juos sunaikinti gali stirnos, elniai, briedžiai, peliniai graužikai, kiškiai, prie griovių ar kitų vandens telkinių - bebrai, retais atvejais - šernai. Apsaugai nuo pažeidimų

Penktadienis, 12 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Socialdemokratas A.Bekeris ryžosi kandidatuoti į mero postą

Image - Socialdemokratas A.Bekeris ryžosi kandidatuoti į mero postą

Ketvirtadienį įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus susirinkimas, kuriame galėjo vykti arši kova dėl pretendavimo į mero postą. Susirinkime buvo parinkti dalyvauti tik trečdalis Šilutės skyriaus narių - apie 120 nari

Penktadienis, 12 Spalis Komentarai (0)

Problema

Šilutiškiai netyli: vis dažniau skundžiasi dėl nekokybiškų aviečių, agurkų, stintų

Image - Šilutiškiai netyli: vis dažniau skundžiasi dėl nekokybiškų aviečių, agurkų, stintų

Supelijusios avietės ir šviežių agurkų kvapą praradusios stintos turguje, grikių kruopų maišeliai, kuriuose skraido maistinės kandys ir saldainiai su kirmėlėmis parduotuvėse, nešvara kebabinėse - tai skundai, kuriuos Šilutės valstybinei maisto

Šeštadienis, 13 Spalis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės jaunimo gyvenimu domėjosi svečiai iš ministerijos

Image - Šilutės jaunimo gyvenimu domėjosi svečiai iš ministerijos

Jaunimo politikos stiprinimas vietos lygmeniu, jo veiklos koordinatoriaus bei Atviros jaunimo erdvės darbas, vietos Jaunimo tarybos bei pačių jaunų žmonių nuomonės įvairiais klausimais, - diskusijoms tokiomis temomis į Šilutę antradienį

Sekmadienis, 14 Spalis Komentarai (0)

Seniūnijose

Rusnės seniūnija „ nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes“ nominantė

Image - Rusnės seniūnija „ nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes“ nominantė

Konkurso „Valstybę kuriame mes“ vertinimo komisija, aplankė Rusnės seniūniją, kuri yra tarp trisdešimties Lietuvos seniūnijų, patekusių į trečiąjį konkurso

Sekmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Aktualijos

child-1864718 960_720Šilutės rajone nuo naujųjų mokslo metų atidaromos 6 naujos ikimokyklinio ugdymo grupės, kurios dirbs darbo dienomis po 10,5 val. Taip pat 10,5 val. dirbs grupė Vilkyčių pagrindinėje mokykloje, iki šiol dirbusi trumpiau. Šių grupių veiklai organizuoti Savivaldybė steigia 18,78 etatų.

Visose rajono švietimo įstaigose keitėsi pagalbą mokiniui teikiančių specialistų skaičiai: padaugėjo psichologų (3,75 etato), specialiųjų pedagogų (8), logopedų (3), socialinių pedagogų (0,5), mokytojų padėjėjų (5,25). Iš viso pareigybių padaugėjo 25,03 etato.

dokumentai siuksliadezeseUostamiesčio policijos pareigūnai pastebėjo, kaip neatsargiai žmonės kartais elgiasi: Klaipėdos apskr. VPK Migracijos skyriuje pasikeitę ir gavę naujus dokumentus - pasus, asmens tapatybės korteles - senuosius jie išeidami tiesiog įmeta į šiukšlių dėžę prie Vyriausiojo policijos komisariato.

KOMPLEKSAS _1Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis jau kelintą kartą užsimena, kad Šilutės sporto komplekso su baseinu Rusnės gatvėje statybos klausimas dar vis aktualus ir neužmirštas.

1006 bf2cc4108dfcd44484d8c4744ad01540Pirmąją mokslo metų dieną tėvai, auginantys vaikus iki 14 metų, turi galimybę prašyti ne mažiau nei pusės laisvos darbo dienos ir kartu dalyvauti mokyklose rengiamose šventėse. Tokią teisę Darbo kodeksas garantuoja visiems tėvams, kurių vaikai mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo ar bendrojo ugdymo programas ir kurie neturi teisės į mamadienius ir tėvadienius.

fiktyvus copySukčiai nesnaudžia ir sugalvoja vis naujų būdų kaip apmulkinti mūsų tautiečius ir išvilioti iš jų nemenkas santaupas. Šįkart Šilutės policijos tyrėjai nagrinėja praėjusią savaitę nuknetėjusių dviejų šilutiškių pareiškimus, kuriuos apgavo internetinė parduotuvė: niekam iki tol negirdėtoje parduotuvėje užsisakę mobiliuosius telefonus, vyras ir moteris nebemato nei prekės, nei pinigų.

Policijos pareigūnai stebisi tokiu gyventojų patiklumu ir jau nebežinia kelintą kartą primena, kad prieš pervedant kam nors pinigus pirma reikia gerai įsitikinti galimo pardavėjo reputacija. Atsargumo priemones, kurių verta imtis perkant elektroninėje erdvėje, ir konkrečiai elektroninėje parduotuvėje www.telemaxi.lt, primena ir Vartotojų teisių apsaugos tarnyba.  

0.924770001535456634Viešojoje erdvėje paskleista žinia, kad Aplinkos ministerija ruošiasi uždrausti deginti malkas, be reikalo klaidina ir erzina visuomenę. Norint racionaliai diskutuoti ir pateikti objektyvią informaciją apie namų ūkiuose naudojamo kietojo kuro poveikį aplinkos oro kokybei ir visuomenės sveikatai, būtina kalbėti apie priemonių visumą.

 MOKSLEIVESSavivaldybės švietimo skyriaus specialistų surinkti duomenys rodo, jog mokinių Šilutės rajono mokyklose ir toliau mažėja, todėl šiemet vėl bus kompletuojama mažiau klasių komplektų.

 Tačiau rajone daugėja ikimokyklinukų, tad jiems tenka steigti vis naujas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.

teatro direktoreŠilutės teatro direktorė Ramunė Kiniulytė rajono tarybai pateikė prašymą dėl Šilutės kamerinio dramos teatro Kūrybinės veiklos programos pakeitimo.

vanduo-ciaupasŠilutės miesto Lietuvininkų g. 14, 14A, 16A ir 18, o taip pat Liepų g. 8, 10, 12 ir 16 namams nuo rugpjūčio 27 d. iki rugsėjo 7 d. nebus tiekiamas karštas vanduo. Apie tai pranešė UAB „Šilutės šilumos tinklai”.

Ukmergės naujienos