Sveikatos šaltinis

 

SvarasMedicinos srityje nuolat tobulėja diagnostikos ir gydymo technologijos, tačiau Lietuvoje sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra vienas didžiausių Europoje. Higienos instituto duomenys negailestingi: vien praėjusiais metais šios ligos sudarė 56 proc. mirčių.

Medikų teigimu, riziką susirgti šiomis ligomis padidina ir netinkamas gyvenimo būdas.

MedusMedus – natūrali gydomoji priemonė, dažnai naudojama lietuvių liaudies medicinoje kaip vaistas nuo daugelio ligų. Iš kartos į kartą yra perduodamos legendos apie šio negendančio produkto gydomąsias savybes. Vis dėl to, dažniausiai medus naudojamas imuniteto stiprinimui bei peršalimo ligoms gydyti.

ginekologeŠilutės klinikoje „Medicinos namai“, kuri įsikūrusi šeimos klinikos „Sveikatos darna“ kaimynystėje (antrame Rusnės g. 6 esančio pastato aukšte), pradeda darbą nauji profesionalūs specialistai.

dantistai PamarioGraži  ir sveika šypsena labai svarbi kiekvienam iš mūsų kiekvienoje gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus „laimės hormonais“, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. O balti gražūs dantys yra spindinčios šypsenos garantas. Gaila, bet ne visi galime džiaugtis ryškiai balta dantų spalva. Tačiau išeitis visada yra - trokšantiems spindinčios šypsenos padės dantų balinimas.

 

5bcff3d93be1fDaugelis virškinimo sistemą suvokia labai ribotai, lyg ją sudarytų tik skrandis. Tačiau didžiausia virškinimo liauka yra kepenys. Šis organas atlieka daug gyvybiškai svarbių funkcijų: dalyvauja medžiagų apykaitoje, gamina ir išskiria tulžį, padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kontroliuoja cholesterolio, kai kurių hormonų, fermentų veiklą, kaupia tam tikrus vitaminus, detoksikuoja organizmą.

„Jei žmogus nevirškina pasaulio, kuriame gyvena, vadinasi, griauna save“, – teigia fitoterapeutas Virgilijus Skirkevičius, ragindamas geriau pažinti savo kūną.

 

5bcf02b6dd14ePrasidėjęs šaltasis sezonas lemia pokyčius ir maisto lėkštėje: šviežias daržoves ir salotas keičia šiltas ir sotesnis maistas. Tačiau kaip kintant maisto racionui ne tik pasirinkti sveikatai palankius produktus, bet ir tuos, kurie padėtų saugoti figūros linijas? Išeitis labai paprasta – valgykite košes. Mitybos specialistė Indrė Trusovė bei maisto tinklaraščio autorė Kristina Pišniukaitė atskleidžia, kaip košės gali padėti sumažinti nesveiko užkandžiavimo norą ir palaikyti reikiamą energijos balansą šaltuoju metu.

 

1Net 80 proc. tėvų, turinčių jaunesnių nei 5 metų amžiaus vaikų, greičiausiai, neatpažintų meningokokinės B tipo infekcijos ankstyvoje ligos stadijoje. Gyventojų apklausa parodė, jog hemoraginį odos bėrimą daugelis laiko ankstyvuoju meningokokinės infekcijos simptomu, kai iš tiesų tai yra požymis, jog liga įgavo pagreitį ir kilo rimtas pavojus paciento gyvybei. Kita vertus, daugiau nei 40 proc. tėvų klaidingai mano, kad meningokokinė B tipo infekcija progresuoja per 3 valandas, kai susirgimas progresuoja per 24 valandas.

tick-482613 960_720Visuomenės sveikatos specialistai įspėja, kad į miškus einantys grybautojai dar turi būti labai atsargūs, mat erkės dar nemiega.

AvdejevasSpalio 27, 28, 29, 30 ir lapkričio 22, 23, 24, 25 dienomis Rusnėje ir vėl viešės gydytojas iš Ukrainos Genadijus Avdejevas, atliekantis stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijas be laužymo ir skausmo. Jis yra vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas.

Pacientus osteopatas konsultuos restorane “Rusne Villa”, esančiame Pakalnės kaime. Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt