Kultūra ir švietimas

atvelykis rusneje_supavimasPraėjus savaitei po šv. Velykų, į Atvelykio šventę - Vaikų Velykėles, surengtas naujuosiuose Rusnės kultūros namuose, rusniškius kvietė Salos etnokultūros ir informacijos centras bei folkloro kolektyvas „Sklada“ (vadovė Dalia Kubilienė).

2 pasysiu_biblioteka_velykelesJau trečius metus Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filialas kartu su jauniausiais bibliotekos lankytojais švenčia tradicines Vaikų Velykėles. Jas organizuoja ir prizais remia „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis.

labirintas rajono_konkursas_laimejo_vainutasJuknaičių pagrindinė mokykla sukvietė Šilutės rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų 8-10 klasių mokinių komandas į gamtos mokslų ir matematikos žinių konkursą „Praktinių žinių labirintas“.

DID A2017 m. balandžio 27-28 dienomis Šilutės biblioteka kviečia į tarptautinę vaikų knygos mugę „Kviečia baltos knygų burės“. Renginio programa:

IMG 1275_002Atvelykis, dar kitaip vadinamas Vaikų Velykėlėmis, švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų, aštuntąją dieną po Kristaus  prisikėlimo, užbaigia velykinę savaitę.

sojaus dvaras_1915Šilutės kultūros ir pramogų centras skelbia konkursą „Mano kraštas - Mažoji Lietuva“, skirtą iš Šilutės kilusio pasaulinio garso rašytojo Hermano Zudermano 160-osioms gimimo metinėms, ir kviečia Šilutės rajono savivaldybės mokyklų 9-12 klasių mokinius dalyvauti - kurti trumpo metražo filmus ar filmuotus siužetus. Video darbai priimami iki š.m. rugsėjo 12 dienos.

plakatasEuropos jaunimo savaitė po dviejų metų grįžta į Lietuvą! Šiais metais ruošiamas „Idėja+“ renginys, kuriame organizatoriai jums meta iššūkį sugalvoti unikalią idėją, kaip būtų galima išspręsti aktualią problemą Šilutėje ,,Jaunimo užimtumas, nedarbas“.Šis renginys vyks visoje Lietuvoje gegužės 2-3 dienomis, prisijunk ir tapk jo dalimi! Išbandyk save, sugalvok idėją, kuri nustebintų kiekvieną! Laimėk kelionę į Briuselį!

jonis auksine_dainaPrieš Velykas malonios staigmenos sulaukė šilutiškis renginių vedėjas, populiarių dainų tekstų autorius, poetas Marijus Budraitis. Muzikinio TV šou „Auksinė daina“ metu grupės „Jonis“ dainą „Baltas kelias į namus“, parašytą pagal M.Budraičio eiles, žiūrovai išrinko auksine šios grupės daina.

„Labai smagu ir netikėta. Tokius rinkimus vertinu kaip į smagų žaidimą, bet vis tiek malonu, kad ši daina nugalėjo. Mano kūryboje - tai viena svarbių pergalių“, - „Šilutės naujienoms“ sakė M.Budraitis.

4 pasysiu_biblioteka_teatro_vakarasKlysta manantys, kad labiausiai pasiseka tik verslus turintiems žmonėms. Verslas visų neišgelbės.

Žmonėms reikia kurti. Mes sutverti tam, kad grožėtumėmės aplinka, mokėtume iš gyvenimo pasiimti tai, kas geriausia. Tik leisdami sau jausti išliksime savimi ir būsime laimingi.

Žmonėms reikia teatro kaip atokvėpio, atramos, atsvaros nuo kasdienybės. Šilutės rajone savo kūryba džiugina Šilutės kamerinis dramos teatras ir 4 mėgėjų dramos teatrai. Vienas iš jų - Juknaičių mėgėjų dramos teatras.

Ukmergės naujienos