Kultūra ir švietimas

Mokytoja Diana_Balcauskiene„Mokykloje turi dirbti tie mokytojai, kurie tikrai myli savo darbą“, - įsitikinusi 23-ejų metų Šilutės pirmosios gimnazijos matematikos mokytoja Diana Balčauskienė.

Mokykloje Diana dirba dar tik mėnesį ir pripažįsta, kad sugrįžti į savo mokyklą, kurią pati baigė prieš šešerius metus, yra keista. Tačiau pradėti dirbti ten, kur ir mokėsi, ji norėjo specialiai.

„Drąsiau sugrįžti į mokyklą, kai visi mokytojai ir aplinka pažįstama“, - sako tris kartus per savaitę iš Klaipėdos į Šilutę atvažiuojanti jauna moteris.

Praėjusią savaitę minėjome Mokytojų dieną. Tad šia proga su Diana kalbėjomės apie šiais laikais nepopuliarų mokytojo darbą, mokinius, kurie jaučia nerimą šalia savęs neturėdami telefono, ir apie tai, kad ir „nurašytas“ mokinys gali gerai išlaikyti egzaminą, svarbu jam padėti tuo patikėti.

 

mokytojai gardamoSpalio 5-osios rytą Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo bibliotekininkė su Gardamo bendruomenės kolektyvu bei Žemaičių krašto etnokultūros centro kultūrinės veiklos vadybininke Lina Balčiauskiene surengė šventę, skirtą mokytojams.

 

bociu susitikimasŠeštadienį Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Vilniaus miesto Karoliniškių seniūnijos skyriaus nariai atvyko į ekskursiją po Pamario kraštą.

VAIKAI REDAKCIJOJE_1Apie tai, koks gali būti įdomus korespondentų darbas, kad laikraščio redakcija - tai ne spaustuvė, kiek „Šilutės naujienos” turi prenumeratorių ir dar daugybę įdomių dalykų apie laikraščio leidybą sužinojo praėjusią savaitę į redakciją užsukę Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Dianos Lileikienės.

vokietijoje neigalieji53 Šilutės r. neįgaliųjų draugijos nariai su gera nuotaika išvyko į 4 dienų pažintinę kelionę per Lenkiją į Vokietiją.

old-people-616718 960_720Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka vėl vykdo projektą „Trys žingsniai socializacijos link“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

jankaus mokykla_publikaŠilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokytoja Violeta Lukočienė pakvietė visus pradinių klasių mokinukus paminėti Pasaulinę gyvūnijos dieną.

90 metis_Jergiciov„Koks gyvenimas bebūtų, gyventi reikia“, - sako Šilutės senelių globos namuose gyvenantis Aleksej Jergičiov.

Rugsėjo 15 dieną jis atšventė 90-metų jubiliejų. Su gražia sukaktimi jį pasveikino Šilutės rajono valdžios atstovai bei senelių globos namų kolektyvas. Jie Aleksėjui linkėjo sulaukti 100 metų.

lady-2811666 960_720Sekmadienį, spalio 1-ąją, minėjome Pagyvenusių žmonių dieną. Galbūt tą dieną mūsų senoliai pajuto didesnį aplinkinių dėmesį, bet dažniausiai pagyvenę žmonės jaučia bendravimo stoką, vienišumą.

Štai kaip vienatvę veja garbaus amžiaus šilutiškė Lina Daukšaitė, neseniai parašiusi laišką „Šilutės naujienoms“:

Ukmergės naujienos