Kultūra ir švietimas

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika - GARANTUOTA!

vyduno asambleja_alimpiadininkaiAtkurtos Lietuvos valstybės jubiliejaus išvakarėse, vasario 15 dieną, Vydūno gimnazijoje nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo didelė šventė.

vaiku varzytuvesPasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko virtualios žinių varžytuvės „Aš - kartu su Lietuva“, kuriose dalyvavo Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus pradinių klasių mokiniai, juos palaikė ikimokyklinukai.

jaunimo dienos„Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, prabėgam vieni kitus. Tai gal susitikim pakalbėti apie tai, kas svarbu?.. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu? Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina? Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, bet apie tai, kas drasko širdį!..“

Taip nuoširdžiai skambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.

juknaiciu biblioteka_programavimo_kalbaJuknaičių bibliotekoje vyko CoderDojo programavimo užsiėmimai, kuriuose dalyvavo Juknaičių pagrindinės mokyklos ketvirtokai su mokytoja Audrone Mikloviene. Informacinių gudrybių vaikus mokė Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda.

 

saugu darzelis_lietuvos_gimtadienisSaugų darželinukai šventiniame rytmetyje „Lietuvos gimtadienis“ paminėjo mūsų šalies valstybingumo 100 metų jubiliejų.

raudonkepuraite vasario_162Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė” bendruomenė - ugdytiniai, jų tėveliai ir darbuotojai, laukdami šimtųjų Lietuvos valstybės atkūrimo metinių, kruopščiai ruošėsi.

pirmoji gimnazijaŠie metai ypatingi tuo, jog minėjome 100-ąsias Valstybės atkūrimo metines. Šilutės Pirmoji gimnazija šią šventę paminėjo itin originaliai.

syliu darzelis_simtmecio_sventeLietuvos Šimtmečio minėjimas vyko ir Gardamo seniūnijos Šylių ikimokylinio ugdymo įstaigoje.

Ukmergės naujienos