Kultūra ir švietimas

 

salunas konkursasKaip toli gali vesti šokis... Jis apskrieja miestų gatves, koncertų sales, keliauja per pasaulį. Gruodžio 1 d. buvo nutiestas šokių kelias iš Palangos į Romą, tarptautiniame šokių konkurse „LET'S GO DANCE 2019“. Šis tarptautinis konkursas vyksta bendradarbiaujant su F.I.D Italijos šokių federacija, skatinantis šokio sklaidą ir plėtojantis tarptautinius mainus.

Kartu tai galimybė laimėti teisę atstovauti savo šalį tarptautiniame šokio konkurse „Ballando Ballando“, kuris vyks vasarą Romoje.

jankaus mokykla_teveliu_profesijosŠilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko praktinių studijų diena „Matuojamės“ tėvelių profesijas“. 2a klasės mokinukai, Beatričės mamytės J. Kovalskienės pakviesti, svečiavosi Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose.

DSC 1212Laikraščio leidyba besidomintys moksleiviai – ne naujiena jo leidėjams, į redakciją laikas nuo laiko nuolat užsuka jaunesnių ar vyresnių moksleivių klasės. Praėjusią savaitę „Šilutės naujienose“ svečiavosi Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos antrokai su mokytoja Violeta Verbickiene.

Pamario muzikantaiSavaitgalį muzikantai iš Klaipėdos regiono suvažiavo į Šilutę - pakoncertuoti, vieni į kitus pažiūrėti, pasiruošti žiemos sezonui. Netradicinėje vietoje - naujajame angare Pramonės gatvėje vykusioje „Muzikinėje Pamario fiestoje“ pasirodė 16 kolektyvų iš Mažeikių, Šiaulių, Klaipėdos, Tauragės, Šilalės, Priekulės.

Šventinę nuotaiką sustiprino iškritęs pirmasis sniegas, Kalėdų eglutės įžiebimas ir fejerverkai.

salunas konkursasDvi šokių klubo „Salūnas“ komandos dalyvavo „United Dance Nation“ organizuojamame konkurse „Lithuanian Cup 2019“, į kurį suvažiavo šokėjai iš Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos.

zvaigzdune konkursas1Jau dešimtą kartą Klaipėdoje LCC tarptautinio universiteto centre vyko vienas didžiausių Baltijos šalyse tarptautinis įvairių šokių stilių (gatvės, šiuolaikinio, pop, baleto ir šou) šokių čempionatas „Lithuanian Cup 2019”.

 

15590807 1504815596214223_44762309548536346_oTautodailininkai,amatininkai, visi rankų darbo kūrėjai kviečiame prekiauti kalėdinėje mugėje Žemaičių Naumiestyje. Mugė miestelyje įvyks gruodžio 19 dieną.

 

Sauliu priesaikaŠiemet švenčiamas jau 101-asis Lietuvos kariuomenės gimtadienis. Lapkričio 23-ąją Klaipėdoje iškilmingai ir pakiliai paminėta Lietuvos kariuomenės diena. Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų jūros šaulių 3-osios rinktinės 308 Šilutės šaulių kuopa dalyvavo Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės kandidatų į šaulius ir jaunuosius šaulius priesaikos ir pasižadėjimo ceremonijoje.

Zalingi iprociaiŠilutės policijos komisariatas su rajono savivaldybe vykdo prevencinį projektą „Aš stipresnis nei žalingi įpročiai“. Jau antrus metus iš eilės Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje šia proga vyko protų mūšis, kuriame dalyvavo rajono pagrindinių mokyklų 8-tų klasių komandos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt