Kultūra ir švietimas

ffoto1Rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Tai datai skirta popietė įvyko Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.

Juknaiciu vaikaiRugsėjo mėnesį Juknaičių pagrindinės mokyklos pirmokėliai su savo pirmąja mokytoja apsilankė Juknaičių bibliotekoje.

ekslibrisu kurimas_traksedziu_biblioteka1Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko edukacinė grafikos kūrimo pamoka „Ieškant Pamario ženklų: vandens kultūra, tradicijos, papročiai“, surengta vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

 

blyksniaiKirtimų kultūros centras, bendradarbiaudamas su Šilutės kultūros centru, spalio 3 d. 17 val., Šilutės Vydūno gimnazijoje pradeda videomeno peržiūrų ciklą „Blyksniai“. Tai lietuvišką videomeną pristatanti renginių serija, kurioje dėmesys skiriamas vieniems žymiausių mūsų šalies menininkų ir jų videokūriniams.

raudonkepuraite judumo_savaite2Minint Europos judumo savaitę Šilutės vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui - vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”. Visą savaitę vaikai su mokytojais priminė vieni kitiems, kad tik judėjimas pakelia nuotaiką ir gerina sveikatą. Savaitės tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, teigiamai vertinti judėjimo svarbą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt