10-metį švenčiantys grožio meistrai dovanojo šventę klientams

5 kleopatraGimtadienius švenčiančios įmonės įvairiai pradžiugina savo darbuotojus ir klientus: daro akcijas, loterijas, dalija dovanėles, jubiliejus pamini kolektyvo šventėje.

Nedaug įmonių nustebina savo klientus taip, kaip tai padarė veiklos 10-mečio šventę ištikimiausiems savo klientams surengęs grožio salonas „Kleopatra“.

„Gilijos“ restorano salę užsakę „Kleopatros“ savininkė Dalia Rudienė ir salone dirbantys grožio meistrai čia surengė savo kūrybinių darbų pristatymą, bendravo su svečiais bei įtraukė juos į linksmą šventės programą, dėkojo klientams ir sulaukė daugybės jų padėkų.

Prieš 10 metų verslininkė Dalia Rudienė, įrengusi patalpas miesto centre, pasiūlė kirpėjai Reginai Krukonienei ir kosmetikei Jolantai Jurgutienei kurti čia grožio saloną. Netrukus prie šių meistrių prisidėjo kirpėja Jolanta Paliulienė ir kosmetikė Renata Jonušienė. Puikiai dirbdamos moterys pelnė klientų pasitikėjimą, salonas mieste tapo žinomas, klientai rekomenduodavo meistres savo bičiuliams ir pažįstamiems. Tad „Kleopatrai“ prireikė didesnės komandos. Kolektyvą papildė kirpėjai Judita Brazienė bei Artūras Jakas.

Visas branduolys daug metų išlaikė gerą vardą, siekė žinių tobulindamiesi seminaruose, kviesdami į savo saloną specialistus pristatyti naujoves. „Stengiamės, kad klientai gautų kokybiškiausias paslaugas, sužinotų sezono naujienas. Todėl nuolat tobulinamės, naujoves išbandome vieni ant kitų ir tik tada siūlome klientams“, – tikino „Kleopatros“ meistrai.

Jiems smagu, kad po kelerių veiklos metų nebereikėdavo naujiems klientams pasakoti, kur rasti „Kleopatros“ saloną, – atokiau nuo pagrindinės Lietuvininkų gatvės esantį pastatą visi gerai žino ir salono vardą sieja su aukšta kokybe, maloniu aptarnavimu. kleopatra modeliai

Pasak meistrų, maloniausia, kai klientas, atėjęs į saloną su savo problemų, rūpesčių šleifu, jau po kelių procedūrų ima atsipalaiduoti, veidas šviesėja, atsiranda šypsena, asmeninės problemos nutolsta. Iš salono jis išeina tarsi pailsėjęs, puikios nuotaikos, džiaugdamasis pokyčiais, jausdamasis nepriekaištingai. „Matyti tokį virsmą yra didžiausia padėka mums“, – sako kirpėjai ir kosmetikės.

Meistrai sulaukia daug klausimų apie stilių, naujus kirpimo modelius, aprangos ir šukuosenos derinimą. „Stengiamės patarti, raginame nebijoti naujovių“, – teigia „Kleopatros“ kolektyvas. Beje, jį dar papildė kosmetikė Jolanta Lapinskienė bei kirpėja Jurgita Beržonskienė.

Salono kolektyvas kasmet stengdavosi gimtadienio proga pradžiuginti klientus maloniomis smulkmenomis: pavaišinti tortu, įteikti simbolines dovanėles. O 10-mečio proga nusprendė surengti didelį vakarą – padėkos ženklą ilgamečiams klientams. Juk daug šilutiškių „Kleopatros“ neiškeičia į kitus salonus visus 10 metų.

Jubiliejaus šventėje „Kleopatros“ meistrai keliems modeliams – šilutiškėms merginoms ir moterims – sukūrė šukuosenas, makiažus, manikiūrus. Prie šventės prisidėjo ir proginių drabužių salono „Kleidė“ savininkė Reda Petravičienė, kuri modelius papuošė savo kurtomis šventinėmis suknelėmis.

Surengta puiki modelių demonstracija, fotosesija. Šventės svečiai fotografavosi su juos puošiančiais meistrais, dėkojo jiems už nepriekaištingas paslaugas, ilgametę bičiulystę.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume.