100 metų – ne riba!

tinklinis2Šilutės tinklinio aikštyne vėl grožėjomės tinklininkų gausa – čia vyko paplūdimio tinklinio turnyras ,,100 metų – ne riba!‘‘ Pirmasis toks turnyras prieš 4 metus startavo Pagėgiuose, paskui Radviliškyje o dabar atkeliavo į Šilutę. Į Šilutę susirinko tinklininkai iš Pagėgių, Tauragės, Radviliškio, Gargždų, Klaipėdos.
Pagrindinė turnyro taisyklė – dviejų žaidėjų amžiaus suma turi būti 100 ar daugiau metų. Vyrų (2×2) dalyvavo 8 komandos, po įtemptos kovos I vietą iškovojo Linas Gedvila (Šilutė) ir Egidijus Stravinskas (Tauragė)), II vieta Rimantas Martinavičius ir Sigitas Jurgilas (Tauragė)) ir III vieta Romas Berčiūnas ir Rimas Petrauskas (Šilutė).

Taip pat draugiška kova vyko ir tarp mišrių (,,MIX“) komandų, jų užsiregistravo 7. Vakarėjant turnyrinėje lentelėje galėjome išvysti prizininkų trejetą. I vieta atiteko Vilmai Gečienei ir Kleopui Krakiui (Gargždai), II vieta Jolantai Žukauskienei (Gargždai) ir Dariui Kazlauskui (Klaipėda), III vieta Danguolei Černeckytei ir Stasiui Šepučiui (Šilutė).

Apdovanoti turnyro vyriausias žaidėjas 64-erių Alvydas Balčėnas ir jauniausias žaidėjas, 39-erių Ramūnas Ignašius.

Turnyrą organizavo Rita Kutkaitė ir Linas Gedvila. Jie dėkoja visiems kas prisidėjo prie organizavimo, ir sako: „Iki susitikimų paplūdimio tinklinio aikštelėje!“