12 km trasoje pirmavo kintiškis

Spalio 17 d. Kuršių nerijoje vykusiame OCR Baltic Warriors „Trail Kuršių Nerija 2020“ bėgime kintiškis Gediminas Simutis iškovojo pirmąją vietą.

Kintiškis G. Simutis (viduryje) laukiniame bėgime iškovojo pirmąją vietą.

„Trail Kuršių Nerija 2020“ bėgimo organizatoriai džiaugiasi: „Viskas pavyko, gal ir neidealiai, bet džiaugiamės rezultatu, kurio niekaip nebūtume pasiekę be savo šauniausių savanorių. Sakome visiems didžiausią ačiū ir tikimės su visais pasimatyti kitais metais“.

Pasak 12 km trasoje pirmą vietą iškovojusio kintiškio G. Simučio, OCR Baltic Warriors dalyviai – tai ekstremalaus bėgimo entuziastai, trokštantys iššūkių bei naujų potyrių. Gediminas trasoje užtruko 48 min.16 sek. ir artimiausią varžovą aplenkė net 3 minutėmis.

OCR arba Obstacle course racing (ang.) – ekstremalus bėgimas su kliūtimis, tai sportas priverčiantis išeiti iš komforto zonos bei žadinantis žmogaus vidines baimes. Kuo žavi šis sportas? Atsakymas paprastas: tai viena iš nedaugelio sporto šakų, kur nėra monotonijos. „Kaskart vykdamas į varžybas iki pat finišo nežinai ko tikėtis. Varžybose kliūtys yra skirtingos, viena už kitą originalesnės. Jų metu dalyviams tenka įveikti ne tik gamtines jėgas, tokias kaip ugnis, vanduo ar ledas, bet ir organizatorių sugalvotas kliūtis. Dalyviai skirstomi pagal sportinį pajėgumą, amžių bei lytį. Taip užtikrinama sveika konkurencija ir kiekvienas dalyvis gauna geras emocijas. Kuršių nerija – tai kraštovaizdis, nepaliestas žmogaus rankos. Bėgdami UNESCO saugomomis teritorijomis patirsite tai, ko žodžiais neapibudinsi – tikrą laisvės jausmą“, – taip šį bėgimą apibūdina jo nugalėtojas.