15 metų „Tabasco“ gimtadienio dovana gerbėjams – naujas albumas „Mūsų dienos, mūsų naktys“

Silutes KCĮ Lietuvos muzikinę padangę grupė „Tabasco“ įsiveržė tiesiai iš Palangos J.Basanavičiaus gatvės barų, kur pardavė ne vieną savo vasarą. Grupė išgyveno laikotarpį, kai muzikantas buvo kartu ir aparatūros krovikas, ir įgarsintojas, ir vedėjas…

Per penkiolika gyvavimo metų grupės nariai buvo užgrūdinti sėkmių ir nesėkmių, sunkaus kasdienio darbo, nesibaigiančių kelionių į koncertus ir iš jų…

Pradėję nuo „inteligentiško“ ir lyriško poproko, muzikantai pasuko kita kryptimi – skolinosi minčių iš pasaulio muzikos lobyno perdainuodami kitų autorių kūrinius, dainuoja ir savo gimtąja žemaičių kalba.

Gerbėjai netruko pastebėti ir įvertinti talentinguosius „Tabasco“. Grupė tapo  LRT laidos „Lietuvos dainų dešimtukas“ nugalėtojais, dalyvauja įvairiausiuose muzikiniuose projektuose, festivaliuose „Benai, plaukiam į Nidą“, „Palanga“, labdaros renginiuose. Grupė „Tabasco“ kuria savo muziką ir atlieka populiariausius pasaulinius kūrinius.

Muzikantai tikina nesivaikantys pigaus vienadienio populiarumo ir savo muzika sugeba pritraukti skirtingo amžiaus atstovus.

Savo 15 metų kūrybinės veiklos gimtadienį švenčianti grupė „Tabasco“ visiems gerbėjams dovanoja naują albumą „Mūsų dienos, mūsų naktys“. Tai jau penktas albumas.

Jame išgirsite naujas dainas, kurias grupė įrašė kartu su žinomais Lietuvos muzikos atlikėjais. Tai Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Nijolė Narmontaitė, Audrius Rubežius, Rasa Donėla, Gabija Paulikaitė, Plungės M.Oginskio meno mokyklos berniukų choras.

Naujajame albume išgirsite net tris kūrinius žemaitiškai. Juk šie metai – Tarmių metai.

Gruodžio 11 dieną 18 val. Šilutės kultūros centre grupė „Tabasco“ visus „gyvos“ muzikos gerbėjus kviečia į naujo albumo pristatymo koncertą. Jame skambės naujos ir jau žinomos dainos iš ankstesnės grupės kūrybos.