15 šeimų varžėsi pradinukų sporto šventėje

seimu sporto sventeŠilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tampanti aktyvi ir gerų emocijų kupina šeimų sporto šventė „Kartu mes galim viską“. Šventę organizavo Šilutės rajono pradinių klasių mokytojų taryba ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

Šiemet šventėje dalyvavo net 15 komandų iš Saugų Jurgio Mikšo, Katyčių, Martyno Jankaus, Juknaičių, Kintų pagrindinių mokyklų, Vainuto bei Švėkšnos „Saulės“ gimnazijų, Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio, Žibų pradinės mokyklos bei šios mokyklos Grabupių skyriaus.

Susirinkusiuosius pasveikino ir gerai praleisti laiką palinkėjo šventės šeimininkas, M.Jankaus pagrindinės mokyklos direktorius Audrius Astasevičius, o Šilutės r. švietimo  skyriaus specialistė Vida Nemanienė pasidžiaugė dalyvių aktyvumu ir pastebėjo, jog kasmet atsiranda vis daugiau norinčių dalyvauti šeimų sporto šventėje.

Komandos išbandė jėgas įvairiose estafetėse: demonstravo greitumą, vikrumą, gebėjimą iš pabirusių raidžių sudėti, o po to parašyti žodį,  komandinėje užduotyje tarpusavyje derino veiksmus ir mokėsi užsidėti šviesą atspindinčias liemenes bei atšvaitus. Netrūko nei azarto, nei geros nuotaikos. Pertraukėlių metu žiūrovus ir dalyvius linksmino Martyno Jankaus šokių būrelio „Blyksnis“ šokėjos. Neprailgo šeimoms laukti rezultatų – visi kartu šoko linijinius šokius.

1-2 klasių grupėje III vietą užėmė Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio mokinė Gabrielė Kužmarskytė ir jos tėveliai, antrąją – Gavėnių šeima iš Juknaičių, o I vietą užėmė Pijaus Genio komanda iš Katyčių pagrindinės mokyklos.   Tarp 3-4 klasių komandų nugalėtojų laurais pasidalino Domo Srugio iš Saugų ir Manto Muraškos iš Vainuto šeimos. Antrieji liko šilutiškės Viltės Štakaitės komanda, tretieji – taip pat šilutiškė Goda Šiaudvytytė ir jos tėveliai.

Nė vienas šeimų šventės dalyvis nebuvo pamirštas – visoms komandoms įteikti vardiniai padėkos raštai. Dovanotus lavinamuosius stalo žaidimus  parsivežė net 7 šeimos.

Visi liko patenkinti gautomis teigiamomis emocijomis, aktyviu laisvalaikio praleidimu su šeima, pajuto sporto teikiamą naudą, galimybę susidraugauti, pabendrauti tėvams, jų atžaloms ir mokytojams.  

Organizatoriai dar kartą dėkoja visiems tėveliams, radusiems laiko dalyvauti šventėje ir pabūti su savo vaikais. Tokių renginių metu  mokiniai mokosi žaisti komandoje su bendraamžiais ir savo šeimos nariais, o tėvai savo pavyzdžiu skatina vaikus gyventi sveikai ir dorai.