20-ojoje „Laumės juostoje“ prizų gavo ir „Spindulys“

spindulys laumes juostaPaskutinį liepos savaitgalį į Palangą susirinko apie tūkstantį dainorėlių iš visos Lietuvos. Palangos sporto arenoje vyko didžiausias Lietuvoje 20-asis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“.

Jau 16-tą kartą šiame festivalyje dalyvavo Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“. „Spinduliukai“ buvo pakviesti dainuoti finalinėje dienoje.

Visi kolektyvai atliko dainas, kurios jų veikloje tapo hitais. „Spindulys“ dainavo šilutiškės Simonos Čėsnaitės sukurtą dainą „Vabalėliai vabalai“. Per popchoro gyvavimo 18 metų tai populiariausia daina, tapusi „Spindulio“ vizitine kortele. Ji geriausiai atskleidžia „spinduliukų“ profesionalumą, nuotaikingumą ir artistiškumą.

Gal todėl festivalio organizatoriai įteikė popchorui „Spindulys“ nominacijos „Laumės juostos 2014“ 20-mečio nuotaikingiausi pasirodymai“ statulėlę. Visi „spinduliukai“ ir jų tėveliai audringai sutiko šį apdovanojimą. Juk jie buvo įvertinti tikrai pelnytai!
Pirmąją festivalio dieną „Spindulio“ taip pat laukė staigmena. „Laumės juostos“ globėjas, Lietuvos Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius netikėtai prieš finalinę dainą į sceną pakvietė 10 kolektyvų vadovų, tarp jų – ir „spinduliukų“ vadovę.

Šilutės vaikų popchoro „Spindulys“ vadovė Lijana Šerpytienė buvo apdovanota LR ministro pirmininko A.Butkevičiaus padėkos raštu „Už pasiekimus propaguojant vaikų vokalinės muzikos žanrą, aktyvią koncertinę ir kūrybinę veiklą“. Šis ministro pirmininko apdovanojimas – ne tik vadovės 18 metų darbo veiklos įvertinimas, jis skirtas ir buvusiems, ir esamiems „spinduliečiams“ bei jų tėveliams. „Nebūtų tokių aktyvių, gabių ir pareigingų vaikų, norinčių išmokti dainuoti, nebūtų ir vadovės. Ačiū visiems!“, – sakė L.Šerpytienė.

Taip su gausybe aukštų apdovanojimų iš įvairių festivalių ir puikia nuotaika vaikų popchoras „Spindulys“ baigė koncertinį sezoną. Visų vaikučių nuo 3 iki 13 metų, norinčių išmokti dainuoti, lavinti muzikinę ir sceninę kultūrą, laukiame rugsėjo mėnesį.

spaudos remimo fondas Projektas: „Prie Šyšos krantų: Kūryba.“