2014 metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionato finalas

boksas visiKėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionato finalas, kuriame startavo 56 vyrai ir 11 moterų. Šilutei atstovavo 3 boksininkai ir 2 boksininkės, treniruojami Vinco Murausko. Šiam penketukui pavyko parsivežti net 4 aukso bei vieną bronzos medalius.

Žemaičių Naumiesčio gimnazistė Lina Miklovytė, pasak V.Murausko, yra labai techniška sportininkė, iš jos galėtų pasimokyti ne vienas vaikinas. Tad nenuostabu, kad Linai čempionate pavyko įveikti abi savo varžoves ir 51 kg svorio kategorijoje iškovoti čempionės vardą.

Vika Gudžiūnaitė, klaipėdietė, 4 kartus per savaitę važinėjanti treniruotis į Šilutę, tad turėtų nekilti klausimų, kodėl ji būtent mūsų miestui atstovavo Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate. Pasirodė šauniai – 75 kg svorio kategorijoje pasipuošė aukso medaliu. Pernai Vika buvo trečia, tad padarė tikrai didelę pažangą.
boksas murauskas skurdelis
Edgaras Skurdelis 60 kg svorio kategorijoje taip pat tapo čempionu. Pusfinalyje jis nugalėjo pernai metų čempioną Gytį Vaitkų, o finale susitikęs su Vaidotu Zubrikovu jį sutriuškino rezultatu 3:0.

75 kg svorio kategorijoje Paulius Petronis neatsiliko nuo komandos draugų ir taip pat iškovojo čempiono vardą, finale įveikęs vilnietį Tomą Pivoriūną.

Bronzą šįkart parsivežė Viktoras Komkovas (56 kg). Pernai jam pavyko tapti čempionu, bet šiemet, pasak trenerio, to įgyvendinti nepavyko, nes Viktoras neseniai patyrė traumą ir negalėjo kovoti visu pajėgumu. Treneris dar su šypsena sakė, kad buvę Viktoro varžovai vengė su juo susitikti ringe ir ne vienas perėjo į kitas svorio kategorijas.

Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas šiuo metu aktyviai rengiasi debiutuoti profesionalų lygoje APB, tad Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate nedalyvavo.