2020 pasitikimo atmintinė: 5 stiliaus patarimai ir madingiausi aprangos akcentai

 

5dfb368f3ad11Amžinas klausimas „kur švęsi Naujuosius metus?“ vis dažniau nustelbiamas ne ką mažesnės dilemos – ką apsirengti? Daugelis ieškome to vienintelio ir iš kojų verčiančio įvaizdžio Naujiesiems metams, kuris pavers šią šventę nepamirštama. Tačiau kokiomis stiliaus taisyklėmis vertėtų vadovautis šiemet? Tamsiai žalia ir purpurinė spalvos, kaubojiški batai, pūstos rankovės, ilgi švarkai – tai tik keletas akcentų, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį kiekviena.

„Deichmann Shoelove“ tinklaraštininkė Viktorija Malašauskaitė ir socialinių tinklų persona Deimantė Vaičiūtė šventinėje fotosesijoje įkūnijo ryškiausias šių metų spalvas ir tendencijas. Jaunosios influencerės dalijasi patarimais ir įžvalgomis, kurios padės pasiruošti 2020-ųjų sutikimo šventei.

1. Batai kvadratu

Batai kvadratiniu priekiu – tai viena didžiausių šių metų stiliaus tendencijų, kuri bus aktuali ne tik Naujųjų metų vakarėliuose, bet ir 2020-aisiais. Šiemet visi didžiausi „Instagram“ stiliaus nuomonės formuotojai derino šiuos 90-ųjų stiliaus batus savo gatvės įvaizdžiuose. Būtent kvadratinis batų priekis gali tapti ir jūsų šventinio įvaizdžio „vyšnia ant torto“.

„Jeigu manote, kad batai nebus svarbiausias akcentas jūsų Naujųjų metų sutikimo įvaizdyje, leiskite jums paprieštarauti – išskirtiniai batai gali pagerinti bet kokią aprangą. Iš mano patirties, tinkamai parinkta avalynė gali pagyvinti visiems gerai pažįstamą džinsų ir baltų marškinėlių derinį, patraukiant net ir gatvės fotografo akį. Kadangi praėjusio šimtmečio mada dabar aktuali kaip niekad, būtent išraiškingi aulinukai gali sukaustyti vakarėlio svečių žvilgsnius. Aš pasirinkau aulinukus kvadratiniu priekiu, kadangi jie bus „ant bangos“ ir pavasarį“, – tikina D. Vaičiūtė.

5dfb36a7411d32. Madingiausios spalvos – žalia ir purpurinė

Šio sezono šventiniam įvaizdžiui rinkitės žalią spalvą ir derinkite šio atspalvio drabužius prie juodų aukštakulnių ar auksinės delninės. Pasirinkę tokį derinį jūs tikrai susilauksite komplimentų visos šventės metu.

Kita spalvos alternatyva – purpurinė. Sakoma, kad purpurinė spalva yra karališka, todėl šios spalvos suknelė galėtų jus paversti tikra karaliene Naujųjų metų šventėje. Pakankamai tamsi, kad suteiktų rafinuotumo, tuo pat metu pakankamai unikali, kad išskirtų jus iš minios.

„Mano spintoje, nepriklausomai nuo metų laiko, visuomet yra spalvotų drabužių ir batų. Remiantis savo patirtimi galiu teigti, kad spalvos rūbuose gali pakelti nuotaiką. Man visuomet atrodo, kad gražiausiai aš esu apsirengusi tuomet, kai vilkiu kažką ryškaus, pavyzdžiui, raudono, geltono, ar rožinio. Šį kartą aprangoje priderinau ryškius purpurinius aukštakulnius, kurie turi metališko žvilgesio, taip tinkančio Naujųjų metų sutikimui“, – teigia „Deichmann“ tinklaraštininkė.

3. Išskirtinės medžiagos

Blizgučiai – tai populiariausias būdas, siekiant Naujųjų metų išvakarėse būti ryškiai ir išsiskirti iš minios. Tačiau blizgantys audiniai ir paviršiai – tai ne vienintelė jūsų išeitis. Galite išbandyti išskirtinius akcentus, pavyzdžiui, pūstas ir išraiškingas rankoves, kurios dominavo ant mados podiumų 2019-ųjų rudens ir 2020 pavasario/vasaros kolekcijose. Kitąmet stileivų deriniuose taip pat galima tikėtis išvysti įvairių šių rankovių variantų – nuo itin struktūrizuotų iki įnoringų permatomo audinio dizainų.

„Dažnai matau merginas, kurios persistengia: dėvi daug išskiriančių detalių vienu metu, pavyzdžiui, žvilgančią suknelę, daug papuošalų, efektingą makiažą. Toks perdėtas įvaizdis atrodo nekaip. Svarbu išlaikyti balansą ir pasirinkti vieną išsiskiriantį akcentą. Tai galėtų būti gyvūnų raštai ar kitos tekstūros, netikro kailio detalės, nes jos paryškina tamsius aprangos derinius. Pavyzdžiui aš savo ganėtinai klasikinėje tamsioje aprangoje priderinau aukštus platforminius batus su iš tolo šviečiančiais raudonais raišteliais“, – sako V. Malašauskaitė

Kalbant apie audinius, vertėtų vadovautis viena taisykle – paprasti audiniai turėtų būti prigludę prie silueto, o ryškūs audiniai turėtų lengvai kristi.

4. Kostiumai ir vyriški švarkai

Ar Naujųjų metų vakarėlis būtinai turi asocijuotis su blizgiomis ir aptemptomis suknelėmis? Anot V. Malašauskaitės – tikrai ne. Šiais metais vyriška mada, o kartu su ja ir švarko tipo kostiumai, buvo itin populiarūs. Ryškiausi variantai – prailgintas švarkas vietoje suknelės arba trumpas „oversized“ švarkas su palaidine arba liemenėle po juo.

„Man labai patinka, kuomet moterys ir merginos pasirenka sodrios spalvos kostiumėlį su kelnėmis arba kombinezoną. Jeigu vis dėlto vyriško tipo pasiuvimo kostiumui norisi atsvaros, aš renkuosi ryškius ir išraiškingus aukštakulnius“, – sako V. Malašauskaitė.

5dfb368ae9b925. Kaubojiški aulinukai

Šiuo metu pasaulis yra tiesiog pametęs galvą dėl kaubojiškų batų. Prieš mėnesį kantri muzikos apdovanojimuose modelis Bella Hadid buvo pastebėta avinti kaubojiškais batais, kuriuos priderino prie pusiau permatomos metalinio atspalvio suknelės aukštu kaklu. Tai sukėlė daug kalbų socialiniuose tinkluose, todėl visai nenuostabu, kad šiuos batus galite pastebėti visur – tiek gatvėje, tiek „Instagram“ sraute, tiek ir batų lentynose. Nors šią avalynę daug sunkiau derinti nei bet kokius kitus įprastus aulinukus, je lygiai taip pat gali tapti puikiu šventinės aprangos akcentu.

„Gatvės mada ir kaubojiški batai įprastai tarpusavyje nedera, tačiau tikri mados mylėtojai greitai juos priderino savo garderobe ir pavertė išskirtiniu stiliaus akcentu. Aš pasirinkau baltą tokių aulinukų versiją iš „Deichmann“. Nors balta batų spalva buvo itin populiari „go-go“ eroje, pastaraisiais metais ji tapo ir puikia alternatyva toms, kurioms jau pabodo juoda. Be to, tokie aulinukai universalūs – juos galima nešioti su suknelėmis, šortais ir trumpomis kelnėmis. O aš juos priderinau net su ryškiaspalviais kailiniais“, – tikina D. Vaičiūtė.

Žymi vlogerė priduria, kad šiemet populiariausios kaubojiškų batų versijos – su gyvūnų odos motyvais, tad pasirinkę tokį variantą, tikrai neprašausite.

 Nike bateliai.