25-ojo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejaus proga sveikinimų Lietuvai netrūksta (video)

kovo11Paskutiniąją vasario savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras pakvietė visus Šilutės rajono savivaldybės gyventojus bei šiuo metu kituose Lietuvos regionuose ar užsienyje gyvenančius kraštiečius artėjančio 25-ojo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejaus proga pabūti kartu ir išradingai sudalyvauti akcijoje „Tas užburtas žodis laisvė – Šilutei ir Lietuvai”!

Kad taptumėte akcijos dalyviu, reikia nufilmuoti savo, savo draugų, bendradarbių, klasės ar šeimos sveikinimą (iki 2 min.) savo tėviškei ir Tėvynei. Kovo 11-ąją sveikinimus išvys visi šilutiškiai bei miesto svečiai. Tai taps mūsų istorijos dalis!

Paskubėkite, nes liko tik 2 dienos – sveikinimus galite siųsti iki kovo 6 d. (išsamesnė informacija – tel. (8 441) 77113, El. p.: info@silutekpc.lt).

Sveikinimus galima įkelti į Šilutės kultūros ir pramogų centro Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/siluteskulturoscentras arba siųsti el. paštu siluteskultura@gmail.com

Iki šios dienos Lietuvą ir Šilutę gražiausiais linkėjimais jau pasveikino 7 mokyklos, darželiai ir kolektyvai iš Šilutės rajono!

Dalijamės sveikinimais ir kviečiame prisijungti.

pamario pagrPirmieji į kvietimą sukurti sveikinimą atsiliepė Pamario pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai. Štai kaip jie sveikina šilutiškius!

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.zemaiciu naumiestisTėvynės pasveikinti suskubo Žemaičių Naumiesčio mokinukai! „Mes, Žemaičio – Naumiesčio mokyklos – darželio 1b klasės mokiniai, siunčiame sveikinimą visiems šilutiškiams”.

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.


zibu2Šilutės Žibų pradinės mokyklos 2 a klasės mokiniai ir jų mokytoja sveikina visus visus su Lietuvos 25-mečiu! Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.zemaiciu naumiescio burelisŽemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio teatro būrelio vaikai sveikina ŠILUTĘ ir ŠILUTĖS KRAŠTO ŽMONES su jubiliejine KOVO 11-ąja!

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.

 

 

zibuTas užburtas žodis laisvė – Šilutei ir Lietuvai! Prie sveikinimų bangos prisideda Šilutės Žibų pradinės Grabupių skyriaus mokiniai!!

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.

 

 

pamario7aŠtai kaip išradingai Lietuvą sveikina Pamario pagrindinės mokyklos 7a klasės mokiniai!

VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.

 

 

zvaigzduneaŠilutės šokių klubas „Žvaigždūnė” taip pat myli ir garsina Lietuvą bei savo gimtąją Šilutę!

 VAIZDO ĮRAŠĄ GALITE PERŽIŪRĖTI ČIA.