3 priežastys, kodėl kalbanti lėlė – geresnis pasirinkimas

Kad lėlės yra vienas reikalingiausių žaislų visoms mergaitėms, dėlto nekyla jokių abejonių. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šiandien šiai kategorijai priklausantys žaislai sudaro ypač didelį pasirinkimą, todėl išsirinkti ne visada lengva.

Dar daugiau, visas prekyboje esančias lėles galime skirstyti pagal įvairius kriterijus, pavyzdžiui, pagal tai, ar lėlė gali kalbėti. Ir nors kalbančios lėlės dažniausiai kainuoja šiek tiek brangiau, verta akcentuoti, kad netrūksta priežasčių, kodėl būtent tokiam žaislui turėtų būt teikiama pirmenybė.

Nereikia ir sakyti, kiekvienas suaugęs, kuris perka vaikui dovaną, labiausiai nori to, kad žaislas ne tik sudomintų, bet ir, kad tas susidomėjimas išliktų labai ilgam. Tačiau, ar taip ir bus, nemaža dalimi priklausys nuo to, kaip taikliai išrinksite dovaną. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad kalbančios lėlės išlaiko kur kas ilgiau mergaičių susidomėjimą, negu to nedarančios?

Ne paslaptis ir tai, kad iš kiekvieno žaislo tikimąsi, kad juo žaisdamas vaikas galės ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir ko nors išmokti. Taigi, belieka tik prisiminti, kad būtent kalbančios lėlės ir suteikia tokią galimybę. Pavyzdžiui, jei lėlė kalba užsienio kalba (bene pats populiariausias pasirinkimas yra anglų kalba), tai mergaitė netruks įsiminti pavienes frazes ar ištisus žodžius.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad specialistai teigia, kad kalbėjimo funkciją turintys žaislai kur kas labiau skatina bei lavina vaikų kūrybiškumą.

Taigi, jei vis dar svarstote, kokiam žaislui – kalbančiai lėlei ar to nedarančiai, reikėtų teikti pirmenybę, tikrai netrūksta argumentų, rinkitės pirmą variantą. Toks žaislas ne tik išlaikys ilgesnį vaiko susidomėjimą, bet ir atlims edukacinę funkciją, o taip pat  skatins kūrybiškumą. Td linkime naudingų bei teisingų pasirinkimų.