308 šaulių kuopa kviečia į atvirų durų dieną

Paskutinis vasaros mėnuo tirpsta, bet mes turim tau dar vieną nuotykį. 308 Šilutės šaulių kuopa organizuoja atvirų durų dieną „Pasimatuok šaulio uniformą vienai dienai“.

Jaunieji šauliai išbando save ir sportinėse rungtyse.

Jei visada svarstei išbandyti šį būrelį, o gal pirmą kartą išgirdai kas mes tokie, pirmokas ar dvyliktokas, grupės bus sudaromos pagal amžių.

Turėsi galimybę išmokti dirbti grupėje, susirasti naujų draugų, susipažinti su šaulio gyvenimu, pasimatuoti uniformą ir šaulio ekipuotę, išbandyti save sportinėse rungtyse bei patirti daug gerų emocijų prie laužo su dainomis.

Keliauk registruotis su draugų kompanija ar net be jos, Šilutės jaunieji šauliai priims tave šiltai. Kviečiame ir kitų kuopų jaunuosius šaulius atvykti ir susipažinti.

Dėmesio: dalyvavimas tik su išankstine registracija 308 kuopos šaulių facebook puslapyje arba el. paštu dija.jasaite@gmail.com. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracijoje pateikti: vardą, pavardę, gimimo metus, vieno iš tėvų arba globėjų telefono numerį. Užsiregistravusieji gaus daiktų sąrašą bei platesnę informaciją kur ir kada rinktis.