35 metus iš eilės švėkšniškiai varžosi dėl kalėdinių prizų

sveksna kaledinis lengvojiŠvėkšniškiai baigė sportinius 2015-uosius.

4-5 ir 6-7 klasių mokiniai 35-ąjį kartą dalyvavo tradicinėse kalėdinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose. Varžybų nugalėtojai  ir prizininkai aidint kalėdinėms melodijoms apdovanoti 60-čia „Meškos“ sporto klubo diplomų, 20 rungčių nugalėtojų džiaugėsi kalėdinėmis dovanėlėmis.

Vaikai varžėsi dviem amžiaus grupėmis, pasirinkdami dvi labiausiai mėgstamas rungtis: 4×15 m šaudyklinį bėgimą, šuolį į aukštį, šuolį į tolį, trišuolį iš vietos, kimštinio kamuolio metimą per galvą ir 10 ratų ištvermės bėgimą apie salę.
Jaunesniųjų grupėje stipriausias buvo D.Jurkaitis, laimėjęs šuolio į aukštį rungtį (1,30 m) ir šaudyklinio bėgimo 4×15 m rungtį (13,8 s).

Vyresnieji tokiose varžybose dalyvauja ne pirmus metus, todėl pasiekė daug aukštesnių rezultatų. K.Šlajutė laimėjo 4×15 m bėgimą (15,4 s) ir kimštinio kamuolio metimo per galvą rungtį (8,95 m), G.Bumbulytė buvo stipriausia šuolių sektoriuose: į aukštį peršoko 1,25 m, o trišuoliu iš vietos nušoko 5,68 m. O.Gaisrys laimėjo šaudyklinį bėgimą (12,7 s) ir trišuolio rungtį (6,51 m). Ištvermingiausias buvo E.Končius, 10 ratų apibėgęs per 1:58,6 min. Tarp mergaičių šią rungtį laimėjo G.Vasiliauskaitė (2:00,1 min.).

Linkime visiems sėkmingų startų ir pergalingų finišų 2016 metais!