37 kartą išrinkti geriausi Švėkšnos šuolininkai

suoliai sveksnaJau 37 kartą Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje rengiamos šuolių į aukštį „Taurės“ varžybos, kuriose mokiniai kovoja dėl buvusių mokyklos auklėtinių – šuolininkų į aukštį įsteigtų 8 taurių.

Į finalą pateko geriausi kiekvienos klasės šuolininkai, kurie atrinkti klasėse varžantis absoliučiai visiems tuo metu sveikiems mokiniams.

Finalinėse varžybose dalyvavo 51 šuolininkas.

Geriausią rezultatą pagal amžių pasiekusi mergaitė ir berniukas apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos įsteigė mokytojų Urmulevičių šeima ir buvęs mokyklos auklėtinis, Lietuvos čempionas šuolyje į aukštį M.Šaulys. Šiemet jie buvo įteikti septintokams Livijai Kaktaitei ir Dariui Butkevičiui.

11-12 metų mokinių grupėje I.Pavinkšnytės – Mikulėnienės (jos šuolio į aukštį rekordas – 1,78 m) taurę iškovojo E.Kuzaitė (1,20 m). Berniukai kovojo dėl R.Šilingio (jo geriausias rezultatas buvo 2,11 m) taurės – ją laimėjo O.Kasparavičius (1,25 m).
J.Ūselytė – Tamoševičienė („krūtine“ yra peršokusi 1,60 m) įsteigė taurę 13-14 metų mergaitėms. Ją jau antrus metus iš eilės laimi L.Kaktaitė (1,35 m).

To paties amžiaus berniukams taurę įsteigė A.Žemaitaitis (yra peršokęs 2,03 m). Ji atiteko septintokui D.Butkevičiui (1,55 m).
15-16 metų sportininkų grupėje Z.Ūselytės – Urmulevičienės (yra peršokusi „žirklėmis“ 1,63 m) taurę laimėjo E.Bliūdžiūtė (1,30 m). To amžaus berniukai kovojo dėl A.Rimkaus (būdamas 1,72 m ūgio, peršoko 1,92 m) taurės – nugalėtoju tapo B.Bliūdžius (1,70 m).

17-18 metų merginos varžėsi dėl G.Kiūdytės – Dumbliauskienės (yra peršokusi  1,80 m) taurės. Ją laimėjo K.Ambrozaitė (1,45 m). To paties amžiaus vaikinai kovojo dėl V.Juciaus („Krūtine“ yra peršokęs 2,09 m) taurės. V.Jurkaitis tapo nugalėtoju, nors abu su L.Starkučiu peršoko po 1,80 m.