4 pralaimėjimai iš eilės… „Šilutė“ laukia kalėdinio stebuklo

krepsinis molosciakas anglickisVyrų krepšinio komandai „Šilutė“ vėl prasidėjo pralaimėjimų maratonas. Gruodžio 5 d. išvykoje susitikę su Molėtų komanda „Ežerynas – Karys“, šilutiškiai jiems nusileido rezultatu 88:78.

Kitą dieną Šilutėje sulaukusi svečių iš Trakų, mūsiškių komanda taip pat nesugebėjo pasipriešinti ir pripažino dar vieną pralaimėjimą – 65:88. Tai buvo ketvirtas „Šilutės“ pralaimėjimas iš eilės…

Sirgaliai nebeslepia nepasitenkinimo „Šilutės“ žaidimu: „Pažiūrėk, jie kaip robotai“; „Jie nebepabėga, jie nuvaryti nuo kojų“; „Turbūt ir mes geriau šiandien sužaistume“, – tokios replikos liejosi iš sirgalių lūpų.

Du kėliniai – be trenerio

Išvykoje Molėtuose „Šilutė“ beveik du kėlinius žaidė vadovaujant ne vyriausiajam treneriui Arvydui Straupiui, o klubo vadybininkui Karoliui Jakui.

Taip nutiko todėl, kad komandos treneriui buvo skirtos dvi techninės pražangos iš eilės, kurias jis užsidirbo savo kalbomis ir arbitrams reiškiamu nepasitenkinimu. Tad III kėlinio antrąją minutę A.Straupis buvo išprašytas iš salės, komanda liko be vadovo…
Vyrai stengėsi žaisti, trečiąjį kėlinį net laimėjo vienu tašku 18:19, bet bendroje įskaitoje atsiliko rezultatu 64:62.

Ketvirtąjį kėlinį šilutiškiai vėl bandė vytis varžovus, bet nuskambėjus finalinei sirenai pergale džiaugėsi šeimininkai – 88:78.

Išvykoje po 22 taškus pelnė Evaldas Šaulys ir naujokas Dominykas Matutis (prieš tai žaidė gynėju Klaipėdos komandoje „Nafta – Uni – Akvaservis“). Dvigubą dublį surinko Nerijus Anglickis: 18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.
Nedrąsiai sklando kalbos, kad po Naujųjų metų „Šilutės“ komandoje turėtų įvykti nemažai permainų…

„Trakų“ komanda – stipresnė

Šeštadienį, gruodžio 6 dieną, į Šilutę atvyko Trakų „Trakai“ ir išsivežė gan lengvą pergalę.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai įrodė, kad jie nusiteikę iš Šilutės išvykti ne tuščiomis: po 10 minučių žaidimo švieslentė rodė 15:23 trakiečių naudai.
Antrąjį kėlinį mūsiškiai sužaidė geriau, bet vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Po ilgosios pertraukos žaidimo scenarijus buvo panašus kaip pirmajame kėlinyje, tad varžovai dar labiau išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu 88:65.
Namų rungtynėse daugiausia taškų komandai pelnė N.Anglickis – 26, 18 taškų pridėjo E.Šaulys.

Dabar šilutiškiai turi 7 pergales ir 13 pralaimėjimų ir turnyrinėje lentelėje iš 14 komandų yra 12 vietoje.