5 dažniausios klaidos perkant žaislus vaikams

 

Untitled-1 copyNors gali atrodyti, kad išrinkti žaislus vaikui yra labai paprasta, tačiau neretais atvejais tenka susidurti su įvairiais sunkumais. Jei siekiate, kad paieška būtų sklandesnė ir efektyvesnė, galite atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, kurie tikrai leis atrasti pačius tinkamiausius žaislus.

Internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/zaislai visuomet galima rasti itin platų žaislų pasirinkimą, kurie gali būti rūšiuojami pagal tam tikras svarbiausias savybes, todėl išrinkti tinkamus žaislus galėsite kur kas greičiau. Vis dėlto, jei siekiate išrinkti tikrai puikiai tinkančius žaislus, neskubėkite apsispręsti – apžvelgę dažniausiai daromas klaidas galėsite jų išvengti.

Žaislai parenkami ne pagal amžių

Tai, kas domina trejų metų vaikus, vyresniems nebūtinai bus įdomu, todėl ieškodami tinkamiausių žaislų pirmiausia turėtumėte įvertinti, kokio amžiaus vaikai žais su jūsų parinktais žaislais. Internetinėje parduotuvėje turėsite galimybę rūšiuoti siūlomus žaislus pagal vaikų amžiaus grupę, todėl tai leis kur kas greičiau priimti tam tikrus sprendimus.

Nesidomima vaiko pomėgiais

Turbūt paprasčiausia išrinkti žaislus tiesiog atsižvelgiant į tai, kas tuo metu yra „ant bangos“, tačiau patys populiariausi žaislai ne visada yra geriausia dovana. Jei įvertinsite, kokie yra dovanos gavėjo pomėgiai, išrinkti tinkamus žaislus galėsite gerokai paprasčiau, ir galėsite būti užtikrinti, kad jūsų įteikta dovana tikrai nudžiugins.

Nebendradarbiaujama su tėveliais

Vaiko tėveliai visada geriausiai žino, kas domina jų atžalas, tad pravartu pasiteirauti, kokie žaislai galėtų labiausiai nudžiuginti. Jei vaikui patinka įvairūs stalo žaidimai, galėsite pasidomėti, kuriuos jų vaikas jau turi, ir tai galės padėti atrasti pačius palankiausius sprendimus. Būtų tikrai gaila, jei įteiktumėte tokį stalo žaidimą, kurį vaikas jau turi, todėl bendradarbiaudami su tėveliais tikrai galėsite to išvengti.

Permokama už žaislus

Nors šiandien tikrai dažnai skundžiamasi smarkiai pakilusiomis kainomis, tačiau ne visada pasidomima tam tikros produkcijos įkainiais skirtingose pardavimo vietose. Būtent dėl šios klaidos gali tekti permokėti ir už žaislus, todėl ieškodami geriausio pasirinkimo galite pasidomėti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, ir tai tikrai padės priimti tam tikrą sprendimą. Palanku yra tai, kad internetinėse parduotuvėse žaislų kainos įprastai yra gerokai mažesnės nei fizinėse pardavimo vietose, o kainų palyginimas yra gerokai paprastesnis.

Nevertinama žaislų kokybė

Gyvename tais laikais, kuomet įvairių daiktų skaičius yra perteklinis, tad ne visada atsižvelgiama į tai, ar tam tikra produkcija yra tikrai kokybiška. Nors kartais manoma, kad žaislų kokybė nėra esminis kriterijus, tačiau taip galvoti yra labai žalinga: nekokybiški žaislai ne tik tarnaus kur kas trumpesnį laiką, bet taip pat gali kelti pavojų vaiko sveikatai. Kad taip nenutiktų, galite pasidomėti, kokių gamintojų žaislai vaikams yra sulaukę pačių geriausių įvertinimų, ir ši informacija gali padėti kur kas paprasčiau išrinkti vienokius ar kitokius žaislus.