5 dovanų idėjos moters dienos progai

Kovo 8 dieną minima tarptautinė moters diena. Kai kuriose šalyse moters diena yra valstybinė šventė, o kai kur švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena. Bet kokiu atveju, ši pavasarinė šventė daugeliui tampa puikia proga išreikšti savo dėmesį, meilę ir rūpestį mylimoms moterims. Dovana yra puikus būdas tą padaryti – įteikdami dovaną pademonstruojame moters svarbą mūsų gyvenime. Vis tik dovanos rinkimas ne visada paprasta užduotis, ypač, jei moteris neišreiškia norų ar tikina, jog „viską turi, ko jai reikia“.

 

Šiandien internete galima rasti daugybę dovanų idėjų, skirtų moters dienos progai. Tačiau kad atrinktumėte išties tinkamą dovaną, svarbu įvertinti moters asmenybę, jos pomėgius ir poreikius. Šiame straipsnyje pateikiame 5 dovanų idėjas moters dienos progai – galbūt jos padės apsispręsti, kaip norėtumėte nudžiuginti svarbias moteris savo gyvenime?

 

Papuošalai

Daugelis moterų nešioja kokius nors papuošalus – auskarus, apyrankes, žiedus, grandinėles ir pan. Taigi papuošalai gali tapti puikia dovana. Žinoma, išrinkti tinkamiausią papuošalą gali būti nelengva, kadangi jų yra pačių įvairiausių – pradedant papuošalo paskirtimi, stiliumi, baigiant papuošalo verte. Jei planuojate dovanoti savo moteriai papuošalą, visų pirma nusistatykite biudžetą, kiek planuojate skirti pinigų dovanai. Tuomet įvertinkite jos stilių ir nešiojamus ar turimus papuošalus – tai padės lengviau suprasti, kas tiktų jūsų išrinktajai. O jei vis dar kyla abejonių, galite pasikonsultuoti su juvelyrais ar juvelyrikos parduotuvių darbuotojais. Tikėtina, kad jie pateiks jums naudingų idėjų.

Profesionalaus makiažo rinkiniai

Jei jūsų moteris mėgsta dažytis arba domisi visažo, dekoratyvinių kosmetikos priemonių subtilybėmis, profesionalaus makiažo rinkinys jai gali tapti puikia dovana. Galite dovanoti tiek kokybiškus makiažo šepetėlius, tiek makiažo priemones, priklausomai nuo moters poreikių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad makiažo priemonės būtų aukštos kokybės, moteriai žinomų ar jos pamėgtų gamintojų. Taip daug lengviau išrinksite tinkamiausią variantą.

Kvietimas į SPA centrą

Turbūt nerastume moters, kurios nesužavėtų kvietimas poilsiui į spa centrą su nakvyne. Tokia dovana yra kvietimas moterį atsipalaiduoti, ištrūkti iš rutinos ir pakeisti aplinką, mėgautis kūno procedūroms, buvimu drauge. Be to, pakviesdami moterį dviese vykti į spa centrą, sukursite galimybę nekasdieniškai ir romantiškai praleisti laiką kartu, atsiribojant nuo įprastų įsipareigojimų ir rūpesčių. Įvairių pasiūlymų moters dienos progai galite rasti čia: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/tulpes-sanatorija

Kvepalai

Kvepalai yra dar viena dovana, kurią galima laikyti universaliai tinkama moterims. Kvepalai yra tarsi prabangus papuošalas ar rūbas, leidžiantis moteriai jaustis patrauklia ir labiau pasitikinčia savimi. Žinoma, skirtingos moterys mėgsta skirtingus kvapus, tad kartais išrinkti tinkamus kvepalus gali būti sudėtinga. Be to, kvepalai skleidžia aromatą priklausomai nuo odos. Atkreipkite dėmesį, kokius kvepalus mėgsta jūsų moteris – saldžių ar gaivių aromatų, gėlinių ar sunkių, žemiškų natų. Taip pat kvepalus galite rinkti pagal jų tipą – purškiamuosius, aliejinius. Šiandien rinkoje gausu ir natūralių aliejinių kvepalų, kurie subtiliai skleidžia aromatą.

Romantiška vakarienė dviese

Ši dovanų idėja gali atrodyti kaip viena paprasčiausių, tačiau tikėtina, jog galinti maloniai nustebinti ir pradžiuginti kiekvieną moterį. Kad surengtumėte romantišką vakarienę, pakanka pasitelkti savo fantaziją: sukurkite jaukią aplinką namuose, uždekite aromatinių žvakių, smilkalų, paruoškite jūsų moters mėgstamą patiekalą ar skanių užkandžių. Tokios dovanos esmė – kokybiškai praleistas laikas kartu. Be to, romantiška vakarienė dviese gali būti ir dalis dovanos, kurios metu savo moteriai galite įteikti nupirktą ar savo pagamintą dovaną.